Sen ir pagājis tas laiks, kad, lai saņemtu aizdevumu bija vajadzīgi neskaitāmi papīri. Šobrīd gan ātrie kredīti, gan patēriņa kredīti ir pieejami internetā bez izziņas par ienākumiem no bankas. Papildus naudu var saņemt ikviens, kam 18 gadi jau mazāk kā 20 minūtēs, tomēr jāatcerās, ka kredīts nav dāvana un būs jāatmaksā jebkurā gadījumā. Izdevīgākie naudas aizdevumi apkopoti portāla sākumlapā. Apskati un ietaupi naudu.

Vai kredīts bez izziņas no bankas ir pieejams arī brīvdienās ?

Reizēs, kad vajadzīgs aizdevums līdz 200 Ls vai līdz 1000 Ls, naudu var saņemt mazāk kā 1 stundas laikā, turklāt arī brīvdienās. Ja plānojat aizņemties vairāk, tad var būt vajadzīgs arī ilgāks laiks. Piemēra, šobrīd kredīts bez izziņām līdz pat 5000 Ls ir pieejams dažu darba dienu laikā. Maksimālais termiņš, kurā jāatmaksā naudas aizdevums ir 5 gadi, turklāt naudu var iegūt bez ķīlas un galvotāja. Tiesa, lai arī šis aizņēmuma veids ir lētāks, tas tomēr nav iegūstams brīvdienās. Tajā pašā laikā finansiālais ietaupījums, ko piedāvā patēriņa kredīti var atsvērt ilgāku laika patēriņu.

Kādos gadījumos izziņa no bankas vai darba vietas ir vajadzīga ?

Absolūti lielākajā daļā situāciju ātrie kredīti ir pieejami bez jebkādām papīra izziņām. Aizdevēji nevar pārbaudīt informāciju par klienta ienākumiem un paļaujas uz anketā norādīto. Tajā pašā laikā, pasāv iespēja, ka kāds no uzņēmumiem var pieprasīt izrakstu no bankas konta par pēdējiem sešiem mēnešiem vai pat gadu. Ja tas notiek, jums ir divas alternatīvas – (a) izvēlēties citu aizdevēju, (b) sagādāt nepieciešamo informāciju un iesniegt to aizdevējam. Ne vienmēr tiek prasīts bankas pārstāvja apstiprināts izraksts, bieži pietiek ar vienkāršu kopiju no savas internetbankas.

Iemesli tam, kādēļ atteikties no bankas izziņas pārsūtīšanas var būt vairāki, taču populārākie ir ienākumu neesamība, nepietiekamība un vienkārši nevēlēšanās nodot personīgo informāciju citām kredītiestādēm vai privātiem aizdevējiem.

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos internetā ?

Naudas kredīts bez banku izziņām tradicionāli ir pieejams aizpildot pieteikumu aizdevēja mājas lapā. Pirms to darīt ir vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus, jo daudzi kredītu aizdevumi var būtiski atšķirties ne tikai pēc komisijas maksas lieluma, bet arī pēc laika, kas vajadzīgs, lai reāli saņemtu naudu. Aizņemieties atbildīgi.