2015. gadā joprojām izdevīgākie ātrie kredīti ir tie, kas pieejami lētāk. Īstermiņa bezprocentu aizdevums, plašāk pazīstams kā “pirmais kredīts bez maksas” ļauj aizņemties šodien un 1 mēneša laikā atmaksāt, cik paņemts. Svarīgi – nauda obligāti jāatmaksā laikā. Izvērtējiet savu maksātspēju. Aizņemieties atbildīgi.

Uzņēmums
Pirmais kredīts bez % uz 30 dienām*
1. aizdevums  līdz (eur) Nauda
GPL
Vecums Termiņš
 
Latcredit kredīts 3000 15 minūtes no 19,86% 18 – 70 līdz 4 gadiem Paņemt ātro kredītuPapildus informācija
Mini credit kredīts līdz 500 eur 500 10 minūtes 28,76% 20 – 75 elastīgs
Ferratum ātrais kredīts 350 20 minūtes 55,60% 21 – 70 elastīgs
Viasms kredīts līdz 3000 eur 3000 15 minūtes 53,90% 20 – 70 elastīgs
SMScredit kredīts līdz 500 eur 500 10 minūtes 28,76% 20 – 75 elastīgs

Kā iegūstams pirmais kredīts bez procentiem internetā?

*98% gadījumu, pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas uzņēmuma darba laikā un  vienas bankas ietvaros. Pēc reģistrēšanās kreditora mājas lapā, kredīta pieteikumu iespējams apstiprināt trīs veidos – (1) nosūtot īsziņu, (2) veicot attiecīgu izvēli jaunizveidotajā lietotāja profilā vai (3) piezvanot uzņēmuma speciālistiem. Ērtākais ir pirmais variants.  Lai apstiprinātu profilu uz aizdevēja bankas kontu vajadzēs pārskaīt 0,01 EUR. Tu vari uzzināt papildus informāciju par katru aizdevēju un kredīta izmaksām tam piesakoties (pirms līguma parakstīšanas).

** Akcija – pirmais kredīts bez procentu maksas ir spēkā un ļauj atmaksāt klientam tik, cik paņemts, pie nosacījuma, ka tiek ievēroti līguma nosacījumi un parāds atgriezts noteiktajā termiņā.

Kas ir pirmais kredīts bez % maksas?

Kredīts bez procentu maksas sniedz iespēju īstermiņā (līdz 1 mēnesim) aizņemties līdz 300 EUR, nemaksājot par to nekādus procentus vai papildus maksas. Šādu iespēju Latvijā piedāvā vien retais uzņēmums, turklāt bezprocentu kredīts vienā uzņēmumā var tikt iegūts tikai vienu reizi. Ja ir vēlme saņemt atkārtotu aizdevumu vienā un tajā pašā uzņēmumā, tad jārēķinās, ka būs papildus jāmaksā komisijas maksa (10% – 30%), taču naudu saņemsiet ātrāk.

Kādā situācijā aizņemties?

Ātrie kredīti kopumā un pirmais kredīts internetā bez maksas it sevišķi ir paredzēts, lai ātri saņemtu finansiālu atbalstu situācijās, kad nauda nepieciešama visvairāk. Steidzami jānomaksā kāds rēķins, jāiegādājas medikamenti, jāsalabo auto vai gluži vienkārši jāizmanto īpaši izdevīga akcija lielveikalā, iemesli ir ļoti dažādi. Ja nav iespējams gaidīt līdz algai, tad var izlīdzēties ar ātrajiem kredītiem, kas pilda tādu kā plākstera funkciju, taču ir svarīgi rūpīgi izvērtēt savas iespējas un atmaksāt parādu savlaicīgi. Pretējā gadījumā pat pirmais kredīts  var kļūt par samērā dārgu pakalpojumu. Maksa par kredīta pagarināšanu reizēm sasniedz pat 20% – 30% mēnesī, tādēļ jādara viss iespējamais, lai atdotu parādu laicīgi.

Tie cilvēki, kas nav gatavi izpildīt noteiktās saistības un kavē kredīta atmaksu visbiežāk par pakalpojumu ievērojami pārmaksā (pievērsiet uzmanību kredīta pagarināšanas likmēm). Minimālais termiņš uz kuru pieejams pirmais kredīts bez % maksas ir 5 dienas, savukārt maksimālais ir 1 mēnesis. Ja kredīts vajadzīgs uz 10 dienām, norādiet pieteikumā, ka tas nepieciešams uz 30 dienām. Pat, ja esiet pārliecināti, ka atlīdzināsiet aizdevumu 10 dienās, tomēr labāk paturēt nelielu rezervīti, jo nekad nav iespējams līdz galam paredzēt, vai neradīsies problēmas ar kredīta atmaksu.

Kurš var pretendēt uz bezprocentu kredītu?

Pirmais kredīts bez komisijas maksas un bezprocentu kredīti ir pieejami jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 20 gadu vecuma, turklāt bez ķīlas, bez galvotāja un papīra izziņām. Svarīgs priekšnoteikums, lai saņemtu bezprocentu aizdevumu ir pozitīva kredītvēsture un atbilstoša maksātspēja. Grēkāžiem aizņemties mūsdienās ir kļuvis nesalīdzināmi grūtāk, taču atsevišķos gadījumos var būt piejams arī ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tiesa, jārēķinās,  ka atteikumu procents būs visai augsts, bet sadarbības nosacījumi neizdevīgāki.

Kā pieteikties kredītam?

Pēc tam, kad izvēlēts izdevīgākais piedāvājums, atliek pieteikties aizdevumam un reģistrēties kreditora mājas lapā, norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontaktinformāciju (epastu, mobilā telefona numuru, adresi). Pēc reģistrēšanās būs jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja bankas kontu. Ar šīs procedūras palīdzību jūs apstiprināsiet, ka esiet konta īpašnieks, kā arī ļausiet uzņēmumam pārbaudīt atbilstību tā izvirzītajiem kritērijiem (vecums, kredītvēsture, var tikt pārbaudīti arī ienākumi). Pārskaitot pieteikšanās maksu, jūs jau esiet aptuveni 10 minūšu attālumā no naudas saņemšanas, pie nosacījuma, ka aizdevējs pieņem pozitīvu lēmumu. Protams, pirmais kredīts bez komisijas procentu maksas  nebūt nav vienīgais piedāvājums. Pašlaik daudzi nebanku kredītu devēji ļauj aizņemties uz visdažādākajiem noteikumiem. Piemēram, daži kredīti mūsdienās ļauj aizņemties pat 300 eiro 15 minūtēs vai 15000 EUR 2 – 4 dienās (skat. informāciju portāla sākumlapā). Pamatu pamats gan paliek tas pats, kas iepriekš. Lai darījums būtu veiksmīgs ir svarīgi, lai parāds tiktu atgriezts savlaicīgī. Pretējā gadījumā nāksies maksāt daudz dārgāk nekā sākotnēji cerēts. Aizņemieties atbildīgi.

Ko darīt, ja nevaru atmaksāt parādu?

Jebkurā situācijā, kad rodas problēmas ar parāda atmaksu, ir svarīgi runāt ar kreditoru. Slēpšanās neko nepalīdzēs un procentu maksājumi, soda naudas apmērs paliks tikai ar katru brīdi lielāks. Daudzos gadījumos ar ātro kredītu devējiem ir iespējams vienoties par parāda atmaksu saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku, nevis vienā maksājumā. Papildus tam jāņem vērā ir stājušās spēkā izmaiņas likumdošanā, kas būtiski uzlabo kredītņēmēju tiesības.