Latvijas ātro kredītu nozares gigants A/S 4Finance kontrolē vairāk kā pusi, bet pēc dažām aplēsēm pat 80% no ātro sms kredītu tirgus mūsu valstī. Uzņēmumam pieder tādi zīmoli kā SMSCREDIT un VIVUS, kuru reklāmas ikdienā redzam uz katra stūra. Tajā pašā laikā 4finance atsauksmes ir visai pretrunīgas un variē no pielūgsmes līdz klajam naidam. Kā ir patiesībā, to aplūkosim turpinājumā.

Reālas 4finance atsauksmes un kredītņēmēju pieredze

I4finance atsauksmesevadā jau noskaidrojām, ka 4finance ir līderis ātro kredītu nozarē, kas nozīmē, ka gadā tas izsniedz vairākus simtus tūkstošus mazo aizdevumu. Smscredit ir paredzēts, lai atrisinātu īstermiņa finansālās vajadzības un ļauj jaunajiem klientiem aizņemties līdz 200 ls bez komisijas maksas, savukārt vivus piedāvā saņemt pat 1000 ls bez ķīlas uz 2 gadiem. Procentu likmes nevienam no 4finance pakalpojumiem nav zemas, taču vairumā gadījumu zemākas nekā piedāvā konkurenti. Tajā pašā laikā atsauksmes par 4finance kredītiem ir dažādas. Klienti, kas ir aizņēmušies, piemēram, no smscredit pirmo reizi un ir atdevuši naudu laikā var būt priecīgi, jo izmantots bezprocentu kredīta piedāvājums. Līdzīgi ir arī ar vivus kredīta izmantotājiem.

Kas notiek, ja aizdevuma atmaksas termiņš tiek nokavēts ? Klientiem ir dota iespēja pagarināt kredīta līgumu par maksu, kas, protams, ir labāk nekā uzreiz maksāt soda naudu par saistību nepildīšanu. Ko saka aizņēmēji, kas nevar pildīt 4finance sagatavoto līgumu, ko paši ir parakstījuši ? Daži piemēri:

  • Nekad vairs neņemšu ātro kredītu, tie būtu jāaizliedz.
  • Paņēmu 100 ls kredītu, bet tagad vairs nevaru atmaksāt. Nezinu, ko darīt, palīdziet.
  • Kur dabūt kredītu cita kredīta dzēšanai ?

Visi šie piemēri gan ne tik daudz atklāj 4finance atsauksmes, cik parāda cilvēku bezpalīdzību situācijā, kad nav nauda, lai atdotu parādu savlaicīgi. Līdzīgas atsauksmes jūs variet atrast par pilnīgi visiem patēriņa kredītu un sms kredītu uzņēmumiem Latvijā.

Svarīgākais, kas jāzina par 4finance !

  • Klienti, kas spēj izpildīt līguma saistības saka paldies par aizdevumu.
  • Aizņēmēji, kas nevar atdot naudu savlaicīgi un ir spiesti maksāt par saistību nepildīšanu ir vīlušies.
  • Negatīvas atsauksmes par 4finance raksta konkurenti vai tie, kas netur doto vārdu.

Kā aizņemties un pēc tam nenožēlot ?

Vienīgais veids, kā atrast sev piemērotu pakalpojumu ir salīdzināt vairākus aizdevējus (skat. atraiskredits.com sākumlapu). Salīdzinot informāciju pa svarīgākajām pozīcijām – (a) kredīta summa, (b) kredīta termiņš, (c) procentu likmes, (d) naudas saņemšanas laiks, jūs varat atrast sev piemērotāko aizņēmumu. Visi ātrie kredīti savā būtībā ir primitīvi pakalpojumi, kurus salīdzināt ir ļoti vienkārši. Ja plānojat aizņemties, 4finance atsauksmes jums nepalīdzēs, bet, ja neesat droši, ka varēsiet atdot naudu noteiktajā termiņā, neaizņematies.