Uzņēmums 4Finance šobrīd ir līderis ātro patēriņa kredītu nozarē, jo tam pieder gan SMSCredit un Vivus. Saskaņā ar nozares dalībnieku aplēsēm as 4finance katru gadu apkalpo vairāk kā 80% no kopējā interneta kredītu apjoma. Kas ir šis uzņēmums, kam tas pieder un kā aizņemties izdevīgi par to turpinājumā.

Kas ir 4Finance ?

4financeAkciju sabiedrību 4finance 2008. gadā nodibināja trīs Rīgas ekonomikas augstkolas studenti no Latvijas. Uzņēmumam paplašinoties, tas piesaistīja kapitālu no vairākām ārzonas firmām – Maltā reģistrētā “Fatcat Investments” un Kiprā reģistrā “Tirona Limited”. Atliek tikai minēt, kas bija patiesie 4finance īpašnieki, jo ārzonu uzņēmumu dibināšanas īpatnības neļauj to noskaidrot. Tajā pašā laikā ir skaidri zināms, ka kapitāls tika piesaistīts arī no ilggadējā Rīgas domes deputāta Andra Amerika (miljonārs), bet kopš 2012. gada 4finance vairs nepieder latviešiem.

Saskaņā ar plašsaziņas līdzekļos publicēto informāciju 2012. gadā AS 4finance īpašnieki pārdeva uzņēmumu Krievijas miljonāram Oļegam Boiko par 190 miljoniem dolāru. Boiko savu turību Krievijā iemantojis ar azartspēlēm un šobrīd jau ir sācis izvērst ātros kredītus arī Krievijā. Nopērkot 4finance, Boiko ieguva ne tikai datu bāzi ar Latvijas kredītņēmējiem un parādniekiem, bet arī tehnoloģijas un sistēmu, kas ļauj paplašināt darbību neierobežotā mērogā. Aplēses liecina, ka ātro patēriņa kredītu jomā peļņa var sasniegt līdz pat 50% gadā, kas ir vairāk kā labs rādījās jebkurai biznesa nozarei.

Kā aizņemties no 4finance ?

Atkarībā no tā, cik liels naudas kredīts Tev ir vajadzīgs, noderīgs var būt gan Vivus, gan Smscredit. Pirmais aizņēmums ir piemērots situācijās, kad vajadzīga lielāka naudas summa, savukārt otrais var noderēt ja vajadzīgs vien neliels īstermiņa aizdevums.

Aizņemties no smscredit līdz 200 Ls bez komisijas maksas (0% uz 30 dienām)

Naudas kredīts ar īsziņas palīdzību smscredit mājas lapā ir iegūstams pavisam vienkārši:smscredit 4finance

  • kredītu kalkulatorā norādi, cik liels aizdevums vajadzīgs;
  • aizpildi pieteikuma anketu;
  • pārskaiti reģistrācijas maksu 0,01 Ls apmērā;
  • saņem naudu kontā.

Sms credit galvenais trumpis ir aizdevums bez %. Izvēlies, cik gribi aizņemties un atmaksā, cik paņēmi 1 mēneša laikā. Ja kredīts netiek atmaksāt noteiktajā termiņā, tad būs jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu vai jāsedz soda nauda par saistību nepildīšanu.

Otrs 4finance zīmols 4finance var būt noderīgs klientiem, kas vēlas aizņemties līdz 1000 ls uz vivus 4financelaiku līdz 2 gadiem. Procentu likmes ir augstākas nekā banku aizdevumiem, bet krietni zemākas nekā parastajiem ātrajiem kredītiem. Lai aizņemtos no Vivus ir jāveic tās pašas darbības, kas iepriekš norādītas pie sms credit, taču arī soda sankcijas ir tikpat stingras.

Svarīgi – pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savu maksātspēju un aizņemieties atbildīgi.

4finance darbība citās valstīs

Iepriekš jau norādījām, ka 2012. gadā Krievijas miljonārs nopirka as 4finance par 190 miljoniem dolāru. Summa liekas pārāk liela priekš šada pirkuma, taču pastāv iespēja, ka Boiko nopirka ne tikai 4finance Latvijā, bet, ko daudz vairāk. Starptautiskā grupa 4Finance šobrīd ir kļuvusi par tirgus līderi ne tikai Latvijā, bet arī Skandināvijas valstīs un ir pārstāvēta arī Polijā, Krievijā, Kanādā, Dānijā, Spānijā un Čehijā.
Ja patiesībai atbilst pēdējais apgalvojums, tad pārmaksāts nav ne centa, jo visas grupas vērtība ir nesalīdzināmi lielāka.

Uzņēmuma kontakti Latvijā

AS “4Finance” (reģ. nr. 40003991692) juridiskā adrese un galvenais birojs atrodas Lielirbes ielā 17a-8, Rīgā. Ja radušās problēmas saistībā ar smscredit vai vivus un vēlaties noskaidrot jautājumu klātienē, šī ir adrese uz, kuru tev jādodas.

Edit this page