Pēdējos gados naudas aizņēmums intenetā bez ķīlas un bez procentiem internetā nevienu vairs īpaši nepārsteidz, taču lielākā daļa pārprot šī pakalpojuma nozīmi un jēgu. Aizņemšanās internetā bez procentiem praksē nozīmē, ka ikviens var īstermiņā (līdz 1 mēnesim) aizņemties bez maksas. Kredīts nav dāvana un būs jāatmaksā, taču, ja vēlaties aizņemties izdevīgi, ielūkojieties atraiskredits.com sākumlapā ievietotajā kredītu salīdzinātājā.

Kurš aizņēmums internetā bez ķīlas ir lētākais ?

aizņēmums internetā bez procentiemAizdevuma kredīts līdz 200 Ls ir pieejams bez komisijas maksas (0%) uz laiku, kas nepārsniedz 30 dienas. Tas nozīmē, ka aizņēmums internetā bez ķīlas var būt tikpat izdevīgs kā aizņemšanās no draugiem, pie nosacījuma, ka aizdevums tiek atmaksāts savlaicīgi. Atmaksājot kredītu  līgumā noteiktā termiņa ietvaros nekas papildus nebūs jāmaksā. Piemēram, tiek paņemts kredīts 100 Ls uz 20 dienām un attiecīgi 20 dienu laikā kredītņēmējam ir jāpārskaita 100 ls uz kreditora bankas kontu.

Kā iegūstams aizņēmums internetā bez procentiem ?

Aizņemšanās online vidē ir ārkārtīgi vienkārša. Nepieciešams ir tikai pats minimālais – (1) bankas konts, (2) epasts, (3) mobilais telefons, (4) internetbankas pieslēgums. Pretendēt uz aizņēmumu var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas sasniedzis pilngadību. Ātrais kredīts no 18 gadiem līdz 75 gadiem ir pieejams jebkuram, pie nosacījuma, ka ir labvēlīga kredītvēsture (aizņēmējs nav iekļauts parādnieku reģistrā) un ir regulāri ienākumi. Daudzi aizdevēji piever acis uz klientu maksātspējas izvērtējumu un ienākumus nemaz nepārbauda. Pietiek norādīt savu sapņu darbu vai sapņu atalgojumu pat, ja tāds nav un kredīts tiek izsniegts. Tomēr ir jāņem vērā, ka nepatiesu ziņu sniegšana var draudēt ar kriminālatbildību, tādēļ riski ir jāizvērtē ļoti rūpīgi.

Lai saņemtu aizņēmumu bez ķīlas internetā jāveic sekojošas darbības:

  • salīdziniet visus kredītus (skat. atraiskredits.com sākumlapu);
  • piesakieties izvēlētajam kredītam aizdevēja mājas lapā un aizpildiet anketu (jānorāda pamatinformācija par sevi un kontaktinformācija);
  • pārskaitiet 1 santīmu uz kreditora kontu (reģistrācijas maksa) un gaidiet atbildi;
  • saņemiet naudu.

Kreditors izvērtēs anketā sniegto informāciju un pārbaudīs privāto uzņēmumu uzturētās parādnieku datu bāzes. Ja esiet parādā komercbankām, šo informāciju ātro aizņēmumu uzņēmumi nevarēs pārbaudīt. Vajadzības gadījumā ar jums sazināsies, tādēļ esiet tam gatavi. Ja viss izdarīts pareizi, tad naudu kontā saņemsiet 10 – 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka kreditoram ir konts tajā pašā bankā, kur jums. Pretējā gadījumā laiks, līdz naudas saņemšanai būs ilgāks, jo vajadzēs gaidīt, kamēr nauda tiek pārskaitīta no vienas bankas uz otru.

Visi aizņēmumi internetā nav vienādi. Prakse liecina, ka gudri kredītņēmēji, salīdzinot aizņēmumus, var ietaupīt no 10 Ls (ņemot 100 Ls kredītu) līdz pat vairāk kā 250 Ls (aizņemoties vairākus tūkstošus latu). Maksimālā summa, ko var aizņemties internetā no 20 gadiem ir 1000 Ls, taču daudzkārt izdevīgāk ir aizņemties līdz 200 Ls, jo tikai šis kredīts tiek piedāvāts bez procentiem. Aizņemieties atbildīgi.