Vai atceraties laikus, kad aizņemties varēja vien izredzētie ? Šobrīd ikvienam ir pieejams ātrais kredīts 24/7 arī brīvdienās un svētku dienās. Aizņemties var ikviens vecumā no 18 līdz 75 gadiem, pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture un oficiāli pierādāmi ienākumi. Jaunajiem klientiem atlaides (skat. portāla sākumlapu). Plāno aizņemties, dari to atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt parādu noteiktajā termiņā.

Kas ir ātrais kredīts 24/7 ?

Termins “24/7” ir radies no angļu valodas un parasti tiek lietots, apzīmējot pakalpojuma pieejamību, piemēram, veikala darba laiks. Tas ļauj secināt, ka atrais kredits 24/7kredits 24/7 nozīmē to, ka Tev ir iespēja pieteikties aizdevumam visu dienakti. Cik ātri saņemsi aizņēmumu ? Saskaņā ar uzņēmumu sniegto informāciju papildus naudu kontā var dabūt pat pēc 10 – 15 minūtēm, taču šis nosacījums ir spēkā tikai tad, ja aizņēmējam un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Prakse liecina, ka maksājumi starp vairākām bankām aizņem krietni ilgāku laiku un sliktākajā gadījumā var prasīt pat vairāk par vienu darba dienu.

Ātrais kredīts 24/7 ir ērts pakalpojums, kas patlaban vairākos uzņēmumos ir pieejams pat bez procentiem uz 1 mēnesi (skat. atraiskredits.com sākumlapu). Ja vēlies saņemt naudu maksimāli savlaicīgi, neatliec pieteikšanos kredītam uz pēdējo brīdi. Darbojoties steigā var gadīties neprecizitātes vai vienkārši var “uzkārties” dators un visi plāni būs vējā.

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos lētāk ?

Pilnīgi droši var apgalvot, ka īstermiņā visizdevīgākie joprojām ir ātrie kredīti bez komisijas maksas. Praksē tas nozīmē, ka jaunie klienti var aizņemties līdz 100 Ls vai 150 Ls uz laiku līdz 30 dienām. Līgumā noteiktajā termiņā ir jāatmaksā tieši tik, cik aizņēmies. Piemērs – aizņemies 50 Ls uz 1 mēnesi un viena mēneša laikā atmaksā tos pašus 50 Ls. Kas notiek, ja tiek nokavēts aizdevuma atmaksas termiņš ? Situācijas mēdz būt dažādas un pat labākie nodomi var izputēt. Aizdevēji arī ir tikai cilvēki, tādēļ ir ieviesuši iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Tas ir maksas pakalpojums, taču ļauj iegūt papildus laiku saistību nokārtošanai. Pretējā gadījumā ir jārēķinās, ka kredīta devējs var pieprasīt soda naudu, kuras precīzs apmērs ir norādīts katrā kredīta līgumā. Tradicionāli soda nauda nepārsniedz 1% dienā un kopējais soda naudas apmērs nepārsniedz 100% no paša kredīta summas. Papildus tam ir  jārēķinās, ka saistību neizpilde var novest pie kredītvēstures sabojāšanas Ja tas notiek, tad aizņemties bez ķīlas internetā kļūst praktiski neiespējami.

Ātrais kredīts 24/7 – noderīgs finanšu pakalpojums īstermiņa vajadzībām (atbildīgiem cilvēkiem). Aizņemies atbildīgi un rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā vēl pirms līguma apstiprināšanas.