Mazs ātrais kredīts 5 Ls apmērā reizēm ir viss, kas vajadzīgs, lai atrisinātu nelielas problēmas. Labā ziņa – vairāki uzņēmumi internetā šobrīd sniedz iespēju aizņemties bez papildus procentiem un bez komisijas maksas. Praksē ta  nozīmē, ka Tu vari aizņemties no 5 Ls līdz 100 Ls jau šodien un atmaksāt tieši tikpat, cik esi paņēmis 1 mēneša laikā. Aizņemies atbildīgi.

Saņemt ātro kredītu 5 Ls apmērā

pieteikties kredītam šeit
Pretendēt uz ātro kredītu var ikviens, kas atbilst šādām prasībām:

  • vecums no 18 līdz 75 gadiem; 
  • tīra kredītvēsture; 
  • regulāri ienākumi; 
  • ir bankas konts; 
  • ir epasts; 
  • ir mobilais telefons. 

Piesakoties aizdevumam, Tev būs jāaizpilda pavisam īsa anketa, kurā jānorāda pamatinformācija par sevi. Kad tas izdarīts, atliek pārskaitīt reģistrācijas maksu (1 santīms) un norādīt, cik tieši lielu naudas summu vēlies aizņemties. 5 ls ātrais kredīts nav liela summa un vairums kreditoru pat piedāvā aizdot tikai sākot no 20 ls. Tas nav nekas neparasts, jo, izsniedzot aizdevumu, kreditoram ir jāpārbauda informācija par klientu parādnieku reģistros. Maksa par šo darbību ir 3 ls, tas nozīmē, ka aizdot pavisam mazas summas ir ekonomiski neizdevīgi.

Ko darīt, ja netiek piedāvāts ātrais kredīts 5 ls apmērā, bet tikai 25 ls ? Par laimi, ir risinājums. Vairākos uzņēmumos pašlaik internetā tiek piedāvāts pirmais kredīts bez komisijas maksas (0%). Izmantojot šo pakalpojumu, Tu vari aizņemties, piemēram, 30 ls un atmaksāt šo summu 1 mēneša laikā bez papildus izdevumiem. Šāds akcijas piedāvājums attiecas tikai uz jaunajiem klientiem, t.i. visiem tiem, kas aizņemas konkrētajā uzņēmumā pirmo reizi. Ja vēlies aizņemties atkārtoti, tad par šo iespēju jau būs jāmaksā nelieli procenti.

Labākais variants, kā atrast izdevīgu piedāvājumu ir – aplūkot atraiskredits.com sākumlapu. Tur izvietotais kredītu salīdzinātājs ir vienkārši veidots un sniedz iespēju atrast sev piemērotāko un arī finansiāli izdevīgāko risinājumu mazāk kā 1 minūtē. Aizņemieties atbildīgi.