Reizēm vienkārši vajag vairāk naudu. Atrais kredits 600 Ls apmērā var palīdzēt piepildīt daudzus sapņus un ieceres. Šobrīd kredīts līdz 600 Ls un lielākā apmērā ir pieejams bez ķīlas dažās minūtēs. Izdevīgākie piedāvājumi ļauj aizņemties uz 2 pat 5 gadiem uz samērīgām procentu likmēm. Uzzini, kuri šobrīd ir lētākie patēriņa kredīti bez ķīlas internetā  vai lasi turpinājumu un uzzini par šo kredītu vairāk nekā zina 96% Latvijas iedzīvotāju.

Kā iegūstams ātrais kredīts 600 ls bez maksas?

Internetā un vispār nav daudzi piedāvājumi, kas ļauj iegūt papildus finanšu resursus bez komisijas maksas. Ja nepieciešams ātrais kredīts 600 Ls apmērā bez procentiem, to iespējams saņemt, taču tikai uz 30 vai 90 dienām. Turpinājumā aplūkosim, kā to izdarīt vispareizāk.

Pirmā stratēģija paredz izvēlēties kreditoru, kas ļauj aizņemties bez maksas uz 3 mēnešiem. Laiku pa laikam šādu iespēju piedāvā vivus un bigbank, taču pirms aizņemties ir vērts salīdzināt, kurš no šiem diviem ir izdevīgāks (kredītu salīdzinājumu skat. atraiskredits.com sākumlapā). Izvēloties šādu risinājumu, atrais kredits tiek iegūts bez papildus maksas uz trīs mēnešiem un šajā termiņā vēlams kredītu atmaksāt pilnā apmērā, jo pretējā gadījumā būs jamaksā procentu maksājumi, kas svārstās no 1,6% mēnesī līdz vairāk kā 10% mēnesī. Precīzu komisijas maksu iespējams uzzināt vēl pirms līguma noslēgšanas, savukārt pieteikuma aizpildīšana abos uzņēmumos ir bez maksas.

Otrā stratēģija, kuras rezultātā ātrais kredīts līdz 600 Ls pieejams bez procentiem ir ārkārtīgi riskanta. Tā paredz reģistrēšanos 3 vai vairāk uzņēmumos, kas piedāvā kredītu bez maksas (skat. portāla sākumlapu). Maksimālais termiņš ātrajam bezprocentu naudas kredītam internetā ir 30 dienas jeb 1 mēnesis. Ja nauda netiek atmaksāta savlaicīgi, ir jāmaksā par līguma pagarināšanu (no 12,5% līdz vairāk kā 20% mēnesī no neatmaksātās summas). Tādējādi kļūst pilnīgi skaidrs, ka šo stratēģiju var atļauties tikai tie cilvēki, kuri ir vairāk kā 100% pārliecināti, ka noteiktajā termiņā varēs nokārtot parādsaistības. Pretējā gadījumā aizņemšanās kļūs nesamērīgi dārga un savu lēmumu viennozīmīgi nāksies nožēlot. Piemērs, 600 Ls kredīts jāpagarina vēl uz mēnesi, komisijas maksa 25%. Rezultāts – jāmaksā 250 Ls tikai par līguma pagarināšanu. Nesamērīgi augstās komisijas maksas ir galvenais iemesls, kādēļ ātrais kredīts ir piemērots tikai tajās situācijās, kad steidzami vajadzīga neliela naudas summa un ir skaidrība, ka to būs iespējams atmaksāt plānotajā termiņā.

Atrais kredits pret auto ķīlu – 600 Ls un vairāk

Auto ieķīlāšana jeb autolombards sniedz iespēju iegūt izdevīgu kredītu 1 dienas laikā ikvienam auto īpašniekam. Auto nav nekur jāatstāj un to var turpināt lietot visu kredīta atmaksas laiku. Ieķīlāt var jebkuru auto, kas nav vecāks par 20 gadiem, ir ar izietu tehnisko apskati un OCTA apdrošinašanu. Maksimālā summa, ko iespējams saņemt ir 90% no automašīnas pašreizējās tirgus vērtības, taču ne vairāk kā 15 tūkstoši latu. Praksē vairums aizņemas 200 ls, 600 ls dažreiz arī vairāk. Autolombards var noderēt gadījumos, kad ir slikta kredītvēsture vai nav pastāvīgi, pierādāmi ienākumi, ko prasa lielākā daļa naudas aizdevēju.

Kopumā atrais kredits 600 Ls un lielākā apmērā ir iegūstams gan bez procentiem (uz noteiktu termiņu), gan pret auto ķīlu, taču jebkurš no variantiem paredz saistību savlaicīgu izpildi. Ja neesiet pārliecināti, vai spēsiet atmaksāt parādu noteiktajā termiņā, apsveriet kārtīgi, vai esiet gatavi riskēt, jo saistību nepildīšanas gadījumā var tikt sabojāta kredītvēsture un tas var nopietni sabojāt iespējas iegūt jebkādu citu ātro aizdevumu nākotnē.