Pašlaik ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu ir viens no vispopulārākajiem aizdevumu veidiem Latvijā. Nav svarīgi, vai vajadzīgs ātrais kredīts uz 1 mēnesi, vai ātrais naudas kredīts uz 5 gadiem. Visi aizdevumi jebkurā gadījumā ir jāmaksā  ne vēlāk kā vienu reizi mēnesī. Vajadzības gadījumā kredīts pieejams pat 15  minūtēs, bet, ja vajag vairāk par 1000 Ls, tad paies nedaudz ilgāks laiks. Piesakies kredītam tūlīt!

pieteikties kredītam šeit

Kurš ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu internetā ļauj ietaupīt ?

Viennozīmīgi vislētākais ātrais kredīts joprojām ir kredīts bez maksas jeb bezprocentu aizdevums, ko iespējams saņemt uz 1 mēnesi. Kredīts ir jāatmaksā vēlākais 30 dienu laikā un gadījumā,  ja tas izdodas, tad nekas papildus nav jāmaksā. Nekādi procenti, komisijas maksas vai citi maksājumi. Vienkārši atmaksā tik, cik paņēmi ne vēlāk kā 1 mēnesī un esi brīvs no saistībām. Protams, visiem piedāvājumiem vienmēr ir kāds āķis un arī ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu bez procentiem nav nekāds izņēmums. Svarīgākais – maksimālā kredīta summa ir 200 Ls un tas katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu vienīgu reizi.

Praksē tas nozīmē, ka gadījumā, ja vēlaties aizņemties bez komisijas maksas (0%) atkārtoti, tad būs jāizvēlas cits kreditors. Lai atvieglotu kredīta izvēli, esam ievietojuši populārāko un vienlaikus arī lētāko ātro aizdevumu salīdzinājumu atraiskredits.com sākumlapā. Ja vēlaties aizņemties izdevīgi, t.sk. ietaupīt vismaz 10 Ls, ielūkojieties atraiskredits.com kredītu salīdzinātājā un būsiet pārsteigti, ka to jau iepriekš nezinājāt.

Kurš ātrais kredīts ir lētākais, ja vajadzīgs ilgtermiņa kredīts ar ikmēneša maksājumu ?

Tradicionāli vislētākie ilgtermiņa ātrie kredīti ar ikmēneša maksājumu ir banku aizdevumi, taču tos šobrīd saņemt var vien retais. Bankas ir apdedzinājušas krīzes laikā un šobrīd, ieturot piesardzīgu politiku, burtiski vai sprāgst pušu no naudas, taču naudu negrib aizdot. Dzīve, protams, rit savu gaitu un ir situācijās, kad vajadzīgs lielāks kredīts – mājokļa labiekārtošanai, auto remontam, ceļojumam, lielāka mērķa īstenošanai. Ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu var piepildīt šo mērķi, taču nauda kontā parasti tiek ieskaitīta ne ātrāk kā 4 dienu laikā. Maksimālā summa, ko ļauj iegūt ilgtermiņa patēriņa kredīti ir 7000 Ls (uz 5 gadiem) un sākotnēji ir iespējams maksāt tikai procentu likmes. Pārejā kredīta summa ir jāatmaksā tikai pašās termiņa beigās. Tas ir izdevīgi, jo ļauj samazināt kredīta ikmēneša maksājumu, taču jārēķinās, ka perioda beigās būs jāatrod ļoti liela naudas summa. Aizņemieties atbildīgi.