Daugavpils iedzīvotājiem šobrīd paveras plašas iespējas aizņemties gan internetā, gan dodoties uz tuvāko banku vai kredītu uzņēmumu. Ātrais kredīts Daugavpilī šobrīd ir pieejams pat mazāk kā 20 minūtēs, turklāt bez ķīlas un izziņas no darba devēja. Ja jums ir bankas konts, mobilais telefons un epasts, tad papildus nauda jau ir gandrīz vai rokās.

pieteikties kredītam šeit

Pieteikties kredītam Daugavpilī

kredīts daugavpils, latgaleNaudas kredīts Daugavpils apkārtnē tāpat kā  jebkur citur Latvijā ir pieejams ikvienam, kurš sasniedzis 18 (20) gadu vecumu un vēlas aizņemties uz 1 nedēļu līdz 5 gadiem. Vairumā gadījumu ātrais kredīts tiek piešķirts tiem klientiem, kuriem nav kavētas parādsaistības un ir regulāri ienākumi. Ja kādu no šīm prasībām nevariet izpildīt, tad vairs nav iespējams dot 100% garantiju, ka aizdevumu saņemsiet, taču mēģināts nav zaudēts.

Ātrie kredīti un patēriņa kredīti kopumā šobrīd savā starpā ļoti konkurē un gadījumā, ja viens no aizdevējiem kredītu atsaka, tas nenozīmē, ka pārējie darīs to pašu. Labākais variants, kā atrast sev piemērotu piedāvājumu ir salīdzināt visus kredītus (skat. atraiskredits.com sākumlapu). Tas ļaus ne tikai ietaupīt reālu naudu, bet arī sniegs pārliecību, ka izvēlēts izdevīgākais aizdevums internetā.

Ko darīt, ja kredīts tiek atteikts ?

Iepriekš jau norādījām, ka labākie ātrie kredīti ir apkopoti portāla sākumlapā. Tajā pašā laikā, ja jau sākotnēji ziniet, ka kredīts bez ķīlas Daugavpilī nebūs saņemams, variet pretendēt uz ātro kredītu pret auto ķīlu. Šis piedāvājums ļauj aizņemties līdz pat 90% no auto vērtības un turpināt lietot automašīnu arī turpmāk. Naudas kredītu variet saņemt pat 1 darba dienas laikā, turklāt arī ar sliktu kredītvēsturi vai bez regulāriem ienākumiem.

Daugavpils nav vienīgā pilsēta, kurā šobrīd valda ekonomiskā krīze un darba vietu trūkumus. Aizņemšanās bez darba vietas nav vēlama, taču reizēm tā ir vienīgā alternatīva. Kredīts Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī, Preiļos, Ludzā vai citās Latvijas pilsētās ik dienas ir vajadzīgs daudziem iedzīvotājiem. Svarīgākais aizņemoties ir darīt to atbildīgi, izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt parādu noteiktajā termiņā. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem pirms aizņemšanās obligāti izlasiet kredīta līgumu līdz beigām, bet jautājumu gadījumā sazinieties ar uzņēmuma kredītu speciālistiem.

Kādas ir alternatīvas kredītiem internetā ?

Nešaubīgi izdevīgākais mazais kredīts Daugavpils apkārtnē un Latvijā ir jau iepriekš pieminētais “pirmais kredīts bez maksas”, taču, ja naudas ietaupījums nav arguments, tad vērts apsvērt arī citus variantus. Piemēram, lombardi Daugavpilī ir šķiet gandrīz tikpat daudz, cik Rīgā. Lombards Dagne, lombards Dukāts, Godība K, Lombards24, E-lats, Lombards Milena, Moda kapitāls, Margerds un Ātra finanšu palīdzība Avots ir pazīstamākie lombardi Daugapvils teritorijā. Ja neviens no nosaukumiem neko neizsaka, tad vienkārši izstaigājiet 18. novembra vai Viestura ielu no viena gala līdz otram un sastapsiet daudzus no iepriekš minētajiem. Aizņemieties atbildīgi.