Ātrais kredīts intenetā bez procentu maksas īstermiņā ir pieejams jebkuram LR iedzīvotājam no 20 gadiem 15 minūtēs. Bez ķīlas, bez galvotāja, bez liekām papīra izziņām. Pirmajā reizē bez komisijas maksas (0%) iespējams aizņemties līdz 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām. (Uzziniet, kurš ir pats lētākais akcijas kredīts ). Piedāvājums ļauj atdot tik, cik paņēmi līgumā noteiktajā termiņā. Aizņemieties atbildīgi.

Saņemt kredītu internetā bez procentu maksas

Kredīts internetā ir labs risinājums brīžos, kad nauda nepieciešama steidzami, līdz algai nedaudz jāuzgaida un nav neviens cits, kam paprasīt. Ātrais kredīts internetā bez procentu  maksas pieejams vairākos uzņēmumos, taču katrā no tiem tikai aizņemoties pirmo reizi. Ja vēlaties aizņemties atkārtoti, izvēlieties kredītu pie konkurentiem. Šādā veidā jūs saņemsiet naudu 5 – 10 minūtes vēlāk, taču ietaupīsiet vismaz 10, bet atsevišķos gadījumos pat 250 latus.

Lai saņemtu kredītu jums ir jāveic četras darbības – (1) salīdziniet piedāvājumus (skat. portāla sākumlapu), (2) reģistrējieties izvēlētā kreditora mājas lapā (anketā jānorāda pamatinformācija), (3) pārskaitiet reģistrācijas maksu uz aizdevēja kontu (parasti jāpārskaita 0,01 Ls. Procedūra ļauj pārbaudīt klienta personību un apstiprina, ka esat konta patiesais īpašnieks). (4) Gaidiet naudu kontā. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda bankas kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā.

Izvērtējot ātrā kredīta piešķiršanas iespējas, kreditors pievērš uzmanību diviem faktoriem – (1) kredītvēsture (vissvarīgākais), (2) ienākumu regularitātei (darba vieta).  Daži cilvēki maldīgi uzskata, ka pašreizējās kredītsaistības (hipotekārais kredīts, līzings) var būt par šķērsli ātrā kredīta internetā saņemšanai. Tā nav. Svarīgi ir , lai parādsaistību atmaksa un kredītmaksājumi nebūtu kavēti ilgāk par 60 dienām. Ja esiet pildījuši saistības godprātīgi vai arī jums tādas nav bijušas, iespēja saņemt aizdevumu ir gandrīz 100%. Daži aizdevēji papildus izvērtē arī klientu maksātspēju (VSAA informāciju par nomaksātajiem nodokļiem), taču savstarpējās konkurences apstākļos šī prasība ir spēkā reti kurā uzņēmumā, taču drošības pēc pirms aizņemšanās, ir vērts aizdevēja mājas lapā izlasīt sadaļu “Atbildes” vai “Jautājumi”, jo daži kreditori prasības maina pat pāris reizes nedēļā.

Procentu likmes un termiņa pagarināšana

Ja rodas problēmas ar parāda savlaicīgu atlīdzināšanu ātrais kredīts internetā bez procentu maksas ļoti ātri kļūst par maksas pakalpojumu. Maksa par kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi svārstās no 12,5% līdz 30% mēnesī, taču līgumu iespējams pagarināt arī uz īsāku termiņu (1, 2, 3, nedēļas). un attiecīgi maksāt mazāk. Izvēloties atkārtotu kredītu tajā pašā uzņēmumā, otrajā reizē būs jāmaksā komisijas maksas par aizdevumu, kuras apmērs ir aptuveni tādā pašā līmenī, kā maksa par kredīta pagarināšanu. Ņemot vērā, ka gada griezumā procentu likmes var sasniegt pat vairākus simtus procentu, ir skaidrs, ka ātrais kredīts internetā ir piemērots tikai kā īstermiņa risinājums, t.i., lai aizņemtos uz vienu, maksimums diviem mēnešiem.

Kad izvēlēties ātro kredītu ?

Saskaņā ar statistikas datiem 2011. gadā tikai izsniegti piecas reizes vairāk ātrie kredīti nekā 2010. gadā un šāda augšupejoša tendence turpinājās arī turpmākajos gados. Populārākais iemesls, izvēloties kredītu internetā bez procentu maksas, bija nepieciešamība nomaksāt steidzamu rēķinu, atdod parādu, iegādāties kādu preci par īpaši izdevīgu cenu, vai vienkārši aizņemties līdz algai. No visiem izsniegtajiem kredītiem aptuveni 15% aizņēmēju radās problēmas ar kredīta savlaicīgu atmaksu. Lai kāds arī nebūtu iemesls, kādēļ nepieciešams ātrais kredīts internetā, aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Aktuālāko akcijas piedāvājumu apkopojums pieejams portāla sākumlapā.