Brīdī, kad vajadzīgs ātrais kredīts Jēkabpilī, daudziem izvēle nr. 1 ir lombardi. Tas ir pierasti, ērti un saprotami,  taču ne vienmēr izdevīgi. Piemēram, šobrīd ātrais kredīts Jēkapbils iedzīvotājiem ir pieejams vispār bez komisijas maksas (0%), bez ķīlas un bez izziņām. Piesakies kredītam tagad, saņem naudu 15 minūtēs un 1 mēneša laikā atmaksā, cik paņēmi.

ātrais kredīts jēkabpilī

Kurš ātrais kredīts Jēkabpilī ir patreiz lētākais ?

Nešaubīgi visizdevīgākie ātrie kredīti Latvijā ir ievadā jau minētie bezprocentu kredīti. Izpildot visas saistības un atmaksājot naudu līgumā noteiktajā termiņā nekas papildus nav jāmaksā. Piemēram, paņem 100 Ls kredītu tagad un atmaksā 30 dienās tos pašus 100 ls. Jāņem gan vērā, ka ne visi aizdevēji piedāvā šādu iespēju, bet, ja piedāvā, tad tikai jaunajiem klientiem. No tā arī radies termins – pirmais kredīts bez maksas.

Maksimālā summa, ko var saņemt, ja izvēlēts ārais kredīts Jēkabpilī vai jebkurā citā Latvijas pilsētā ir 200 Ls, taču vairumā gadījumu tiek piedāvāti naudas aizdevumi līdz 100 Ls vai 150 Ls. Minimālais vecums, lai saņemtu kredītu ir 18 gadi, bet pārsvarā aizdevēji prasa vismaz 20 gadu vecumu.

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos Jēkabpilī ?

Ātrais kredīts ir salīdzinoši demokrātisks pakalpojums, jo pieejams ikvienam, kas ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs jāveic šādas darbības:

  • salīdzi ātros kredītus portāla sākumlapā (iespēja ietaupīt); 
  • piesakies kredītam un aizpildi pieteikuma anketu; 
  • apstiprini savu profilu; 
  • saņem naudu kontā. 

Visātrāk naudu var saņemt tajās reizēs, kad aizņēmējam un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Vairumam aizdevēju ir konti visās lielākajās komercbanāks, līdz ar to naudu parasti var saņemt pat 15 minūtēs. Reizēm ātrais kredīts Jēkabpilī tiek atteikts, nepaskaidrojot iemeslus. Ja tas notiek, nav vērts noskumt, vienkārši piesakies citam aizdevumam un saņem papildus naudu.

Kam tiek atteikts ātrais kredīts ?

Kredīts internetā tiek atteikts aizņēmējiem, kam ir negatīva kredītvēsture, t.i. cilvēkiem, kas ir iekļauti parādnieku reģistrā (melnajā sarakstā). Ja esiet viens no tiem, kas  iepriekš pagātnē ir pieļāvuši kļūdas, jums joprojām var būt pieejams kredīts pret auto ķīlu, kas ļauj turpināt lietot savu auto. Naudu kontā iespējams saņemt pat 1 darba dienas laikā.

Otra kategorija, kam var tikt atteikts aizdevums ir cilvēki bez darba vietas. Tas nenotiek bieži, taču reizēm uzņēmumi var pieprasīt bankas izraksta kopiju, kā apliecinājumu, ka aizņēmējs ir spējīgs pildīt savas saistības. Absolūti lielākajā daļā gadījumu nekāds apliecinājums nav vajadzīgs un pietiek vien norādīt kaut kādus ienākumus. Aizdevēji nav spējīgi pārbaudīt klientu ienākumus un paļaujas uz anketās norādīto informāciju. Melot gan nevajadzētu, jo tas sliktākajā gadījumā var draudēt ar nepatīkamām, juridiskām sekām.

Ātrais kredīts Jēkapbils iedzīvotājiem var palīdzēt brīžos, kad steidzami vajag naudu, bet aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi.