Kā ierasts, ātrais kredīts reklāma pavēsta par  īpašiem piedāvājumiem, kas ļauj aizņemties vēl izdevīgāk. Labā ziņa ir tā, ka jums vairs nekad nevajadzēs skatīties šīs reklāmas, jo visi labākie naudas aizdevumi internetā tiek apkopoti atraiskredits.com sākumlapā. Steidzami vajag naudu? Izmanto iespēju un aizņemies bez komisijas maksas (0%) jau tūlīt.

pieteikties kredītam šeit

Vai ātrais kredīts reklāmā drīkst aicināt aizņemties ?

Ātrais kredīts internetā ir pieejams bez ķīlas, bez galvotāja un bez izziņas no darba vietas. Minimālais vecums ir 18 gadi, tādēļ nav brīnums, ka ātrais kredīts reklāma piesaista daudzus jaunos klientus. Saskaņā ar LR likudmošanu ātrie kredīti drīkst reklamēties masu medijos, taču katrā no reklāmām ir jāpievieno atsauce par nepieciešamību aizņemties atbildīgi. Prasības ievērošanu uzrauga Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, kas reizē atbild par nebanku kredītu licencēšanu. Pašreizējā ekonomiskajā situācijā ātrais kredīts reklāmās ir viens no populārākajiem pakalpojumiem un brīžiem spēj konkurēt pat ar bērnu autiņu, mazgājamo līdzekļu vai mobilo sakaru operatoru reklāmām.

Kurš ir izdevīgākais ātrais kredīts Latvijā ?

Šobrīd visizdevīgākie ātrie kredīti joprojām ir tie, kas sniedz iespēju klientiem aizņemties bez komisijas maksas un bez procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Vairums kreditoru piedāvā aizdot uz šādiem nosacījumiem līdz 100 Ls vai 150 Ls, bet daļa joprojām izsniedz arī 200 Ls kredītu. Piedāvājums aizņemties bez maksas ir spēkā tikai vienu reizi. Tas nozīmē, ka kredīts bez procentiem katrā uzņēmumā ir iegūstams tikai jaunajiem klientiem. Ja Tev ir nepieciešams lēts ātrs aizdevums, tad “ātrais kredīts reklāma” reizēm var noderēt. No otras puses, daudz vienkāršāk ir pašam salīdzināt visus aizdevumus atraiskredits.com sākumlapā un izvēlēties piemērotāko. Pētījumi liecina, ka vispopulārākais naudas aizdevējs Latvijā ir smscredit, taču, ja esiet to jau izmantojuši, tad citi kreditori var piedāvāt daudz izdevīgākus nosacījumus. Kopumā ātrais kredīts ir labs risinājums brīžos, kad steidzami vajag naudu, taču ir jādomā ar galvu un nevajag paļauties tikai uz reklāmas solījumiem.

Cik maksā ātrie kredīti internetā ?

Pirmais aizņēmums uz laiku līdz 1 mēnesim ir pieejams bez maksas (0%), taču, ja vajadzīgs termiņa pagarinājums, par to būs jāmaksā. Minimālā maksa par šo pakalpojumu ir sākot no 12,5% no neatmaksātās kredītas summas par aizdevuma pagarināšanu uz 30 dienām. Lai pagarinātu līgumu ir jāpārskaita nauda uz kreditora norādīto bankas kontu, maksājuma uzdevumā norādot savu unikālo kodu un kreditora prasīto informāciju. Vajadzības gadījumā ātrais kredīts var tikt pagarināts arī uz īsāku termiņu – 1, 2 vai 3 nedēļām un attiecīgi maksājot mazāk.

Galvenais risks, kas sasistīts ar ātrajiem kredītiem ir kredītvēstures sabojāšana. Apstākļos, kad saistības netiek pildītas, kreditors ir spiests reaģēt un vēršas pie parādu piedzinējiem. Šajā brīdī viss labais, kas solīts ātrais kredīts reklāmā pazūd un aizdevējs kļūs par aukstu naudas mašīnu. Papildus tam parādu piedzinēji par saviem pakalpojumiem arī pieprasa noteiktu maksu kā rezultātā naudas kredīts internetā kļūst vēl dārgāks. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.