Daugavpils ir Latgales lielākā pilsēta, taču Rēzekne nešaubīgi ir Latgales sirds. Kad pietrūkst līdz algai un steidzami vajag naudu, ātrais kredīts Rēzeknē var izlīdzēt. Tu vari aizņemties no 1 Ls – 200 Ls uz laiku līdz 1 mēnesim bez procentiem (nav komisijas maksa). Aizņemies bez ķīlas un noteiktajā termiņā atmaksā, cik paņēmi.

Ātrais kredīts Rēzeknē no 18 gadiem

Lai aizņemtos internetā ir vajadzīgas tikai dažas lietas : (a) bankas konts, (b) epasts, (c) mobilais telefons un (4) internetbankas pieslēgums. Pieteikties aizdevumam vari 24h diennaktī jau no 18 gadu vecuma, arī brīvdienās un svētku dienās. Piesakoties aizdevumam, Tev būs jāaizpilda anketa, kurā jānorāda pamatinformācija par sevi un kontaktinformācija. Saņemot pieteikumu, aizdevēja pārstāvji to izvērtēs un dažu minūšu laikā sniegs atbildi par aizņēmuma pieejamību. Nauda kontā varēsi saņemt darba laikā pat 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka ir konts tajā pašā komercbankā, kur aizdevējam.

Visbiežāk Rēzeknes iedzīvotājiem ātrais kredīts tiek atteikts dēļ sliktas kredītvēstures vai nepietiekamiem ienākumiem. Daudzi aizdevēji lūdz pieteikuma anketā norādīt datus par klientu ienākumiem. Šo informāciju aizdevēji nevar nekādā veidā pārbaudīt, taču, ja pēc anketas ir redzams, ka klienta ienākumi nav pietiekami, lai atmaksātu naudu, aizdevums tiks atteikts. Samērā bieži tiek atteikts arī kredīts ar sliktu vēsturi, t.i. gadījumos, kad klients ir iekļauts parādnieku melnajā sarakstā. Ja tas notiek, nevajag nokārt galvu. Mūsu portāla sākumlapā ir pieejami vairāki aizdevumu veidi, no kuriem daži ir pieejami pat ar negatīvu kredītvēsturi.

Kas notiek,  ja nevaru atmaksāt aizdevumu savlaicīgi ?

Ātrie kredīti Rēzeknē tāpat kā jebkur citur Latvijā ir salīdzinoši dārgi un izdevīgi tikai īstermiņā, reizēs, kad steidzami vajag naudu. Izmantojot pakalpojumu “pirmais kredīts bez maksas,” uz 30 dienām vari aizņemties bez komisijas maksas. Situācijās, kad aizdevumu nevar atmaksāt savlaicīgi, pastāv iespēja pagarināt līguma darbības termiņu. Tas ir maksas pakalpojums, par ko jāmāksā līdz pat 30% no aizdevuma summas mēnesī. Dārgs prieks, tādēļ ir vērts pacensties, lai atmaksātu parādu līgumā noteiktajā termiņā. Ja neesi drošs, ka spēsi to izdarīt, labāk neaizņemies vispār.

Kopumā kredīts Rēzeknes tāpat kā Jebkuras citas Latvijas pilsētas iedzīvotājiem ļauj aizņemties internetā izdevīgi, tomēr pastāv dažādi riski. Gadījumā, ja netiek samaksāts par līguma termiņa pagarināšanu, aizdevējam ir tiesības pieprasīt soda naudu, kuras apmērs var pārsniegt pat 1% dienā. Lai arī kopējais soda naudas apmērs ir ierobežots, tomēr papildus jārēķinās, ka savu komisiju pieprasa arī parādu piedzinēji un uz ilgu laiku tiek sabojāta kredītvēsture. Ja plānojat aizņemties, ir vērts ielūkoties portāla sākumlapā, lai izvēlētos lētāko aizdevumu. Aizņemies atbildīgi.