Algas diena, iespējams, ir mēneša labākā diena, tomēr ne vienmēr ar algu pietiek. Neparedzēti tēriņi, steidzami rēķini, auto remonts, veselības problēmas – visi šie iemesli var satricināt mājsaimniecības budžetu. Ātrais kredīts uz mēnesi ir pakalpojums, kas ļauj aizņemties no 20 Ls līdz 150 Ls uz 30 dienām bez procentiem. Svarīgi – dažos uzņēmumos šobrīd ir spēkā akcija – Atdod, cik aizņēmies. Atrodi sev piemērotāko aizdevumu internetā atraiskredits.COM sākumlapā. Aizņemies atbildīgi.

Vai ātrais kredīts uz mēnesi ir pieejams bez komisijas (-0%) ?

Ievadā jau norādījām, ka pašlaik vairāki aizdevēji sniedz iespēju aizņemties bez komisijas maksas un bez procentiem. Šis piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem klientiem, taču neskumstiet. Pat, ja iepriekš jau esat aizņēmušies kādā konkrētā uzņēmumā, jūs joprojām varat izvēlēties kādu citu kreditoru, kas piedāvā līdzīgus nosacījumus.

Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties īstermiņā bez ķīlas un procentiem ir 150 Ls. Tas ir pietiekami daudz, lai atrisinātu nelielas īstermiņa problēmas un atdotu parādu no nākamās algas. Daļa kredītņēmēju aizņemas uzreiz vairākos uzņēmumos un tādējādi iegūst lielāku naudas summu vienā dienā. Tas ir iespējams, taču jābrīdina, ka to var atļauties darīt tikai cilvēki ar vidējiem un augstiem ienākumiem. Ņemiet vērā, ka pēc parāda atmaksas jums vēl ar pāri palikušo summu ir jānodzīvo līdz nākamajai algai. Ja nav veikti uzkrājumi vai arī ikmēneša ienākumi ir ļoti nelieli, ātrais kredīts uz mēnesi nebūs risinājums un būs vajadzīgs atkārtots aizdevums. Labi, ja vēl tiek paņemts atkārtots bezprocentu kredīts uz 1 mēnesi, taču, bieži vien, 0, Ls komisijas kredītu varianti ir izsmelti un ir jāaizņemas uz procentiem. Galarezultātā pastāv varbūtība, ka ātro kredītu atmaksāt vairs nav iespējams un aizņēmējs nokļūst parādos. Lai tas nenotiktu ir izšķiroši svarīgi pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtēt savas finansiālās iespējas.

Kā aizņemties uz ilgāku laiku ar kredīta atmaksas grafiku ?

Kredīts bez bankas starpniecības internetā ir pieejams ar termiņu līdz 2 gadiem, bet atsevišķos gadījumos pat līdz 5 gadiem. Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties bez ķīlas 1 dienas laikā ir 2000 Ls. Ja laiks ir vairāk, tad vari pretendēt uz kredītu līdz pat 7000 Ls uz vairākiem gadiem. Pēdējā variantā procentu likmes ir krietni zemākas nekā ātrajiem kredītiem, kas ļauj aizņemties lielākas summas. Kur atrast šādus kredītus ? AtraisKredits.COM sadaļā – patēriņa kredīti (sadaļa lapas augšpusē) ir pieejami vairāki aizdevumu veidi, kas ļauj paņemt kredītu ar kredīta atmaksas grafiku.

Protams, naudas aizdevums uz vienu mēnesi nespēj atrisināt visas problēmas, taču tas var būt labs variants, ja vajadzīgs īstermiņa kredīts. Aizdevums uz gadu turpretim ir piemērots situācijās, kad nepieciešama lielāka naudas summa, bet banka kredītu nedod un ātrie aizdevumi liekas pārāk dārgi. Trešais variants ir aizņemties no draugiem, radiem vai paziņām. Tas viennozīmīgi būs lētāk nekā aizņemties oficiāli, taču jārēķinās, ka neatmaksājot parādu savlaicīgi var sanākt nopietni sabojāt savstarpējās attiecības. Aizņemies atbildīgi.