Ikvienam Latvijas iedzīvotājam var būt steidzama vajadzība pēc papildus finansējuma. Ātrais kredīts visu diennakti sniedz iespēju pieteikties aizdevumam. Nauda kontā tiek pārskaitīta tiklīdz kreditors sāk strādāt. Vairums aizdevēju strādā no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00, bet daži pat līdz pusnaktij. Lai saņemtu ātro kredītu, Tev nav vajadzīga ķīla vai galvotājs. Ātrais sms kredīts no tevis ir 15 minūšu attālumā.

Kurš ātrais kredīts Latvijā ir pieejams visu diennakti ?

Ievadā jau norādījām, ka pieteikšanās ātrajiem kredītiem ir iespējama visu diennakti (24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā), taču nauda reāli tiek pārskaitīta tikai kreditoru darba laikā. Šobrīd ātrie kredīti īstermiņā ir pieejami bez komisijas maksas un bez procentiem (0%).

pieteikties kredītam šeit
 

Maksimālā summa, ko ļauj saņemt ātrais kredīts no 18 gadiem bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām ir 200 Ls, taču daļa kreditoru neaizdod vairāk par 100 Ls vai 150 Ls. Ja jums ir vismaz 20 gadi, tad variet aizņemties krietni lielākas summas, turklāt bez izziņas no darba vietas. Ņemot vērā LR likumdošanas ierobežojumus, ātrais kredīts visu diennakti netiek izsniegts. Mērķis šim ierobežojumam ir nepieļaut, lai cilvēki aizņemtos naudu alkohola reibumā. Nav noslēpums, ka tieši pēc alkoholisko dzērienu lietošanas jūra liekas līdz ceļiem. Šajos apstākļos ātrais kredīts var likties labs risinājums, lai iegūtu trūkstošos naudas līdzekļus un pierādītu citiem, ka ballīte var turpināties. Paralēli gadījumā, ja ātrie kredīti būtu pieejami visu diennakti, varētu palielināties arī uzbrukumi garāmgājējiem ar mērķi piespiest viņus paņemt ātro kredītu. Šis, protams, būtu samērā ekstrēms gadījums, taču vismaz lombardu aizliegšana diennakts tumšākajās stundās ir pierādījusi, ka noziedzība lombardu apkaimē šajā laika posmā var būtiski samazināties.

Vai aizņemšanās internetā ir droša ?

Nav noslēpums, ka daļai cilvēku ātrie kredīti liekas gandrīz vai tas pats, kas azartspēles vai narkotikas. Šādas nostājas pamatā ir, galvenokārt, nezināšana, jo ātrie kredīti ir likumīgs un valsts atbalstīts uzņēmējdarbības veids. Ātrais kredīts visu diennakti netiek izsniegts jau iepriekš minēto iemeslu dēļ, taču tehnoloģiju attīstība ļauj nodrošināt pieteikšanos aizdevumam visu diennakti. Datu drošība un elektronisko norēķinu drošība savukārt tiek nodrošināta izmantojot specifiskas tehnoloģijas un internetbankas piedāvāto paroļu verifikācijas sistēmu. Lai aizņemtos, vispirms ir jāpārskaita reģistrācijas maksa uz kreditora bankas kontu, kā garantija tam, ka nauda tiks pārskaitīta uz pareizo kontu.

Papildus tam katram kreditoram, kas vēlas likumīgi piedāvāt ātros aizdevumus ir jāsaņem licence no Patērētāju tiesību un aizsardzības centra. Licences cena ir 50 tūkstoši latu un tā ir jāatjauno katru gadu un pārkāpumu gadījumā licence var tikt anulēta. Tādējādi ir skaidrs, ka gan no datu drošības, gan likumdošanas viedokļa aizņemšanās internetā ir droša, pie nosacījuma, ka izvēlēts atbilstošs kreditors. Informācijai – Populārākie un vienlaikus arī izdevīgākie, licencētie kreditori ir apkopoti atraiskredits.com sākumlapā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas spējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.