Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki. Nevienam nav noslēpums, ka šie ir ģimenes svētki, kas ir labi, taču daudziem tas nozīmē arī papildus tēriņus ne tikai svētku mielastam, bet arī dāvanu sagatavošanai. Šobrīd vēl ir laiks izgatavot dāvanas pašam vai nopirkt tās nesteidzīgi par lētu naudu. Kavētājiem vēlāk nāksies rēķināties ar garām rindām lielveikalos un pamatīgu stresu dēļ fantāzijas trūkuma.

Idejas Ziemassvētku dāvanām ir apkopotas pok.lv, taču variāciju skaits, protams, ir krietni lielāks. Ja esiet vienojušies, ka dāvināsiet mazas dāvanas, tad ātrais aizdevums nebūs vajadzīgs. Ja šāda vienošanās nav panākta, tad daļai Latvijas iedzīvotāju varētu būt vajadzīgs arī ātrais kredīts Ziemassvētku dāvanām. Saskaņā ar dažādiem pētījumiem Latvijas mājsaimniecības dāvanu iegādei tērē vidēji no 20 Ls līdz 100 Ls. Jo lielākas ambīcijas un lielāka ģimene, jo paredzami lielāki tēriņi.

Izvēloties izņemties internetā, gan nedrīkst aizmirst, ka ātrais kredīts ir paredzēts tikai īstermiņa vajadzībām un būs arī jāatmaksā. Tāpat jāatceras, ka pēc Ziemassvētkiem nāk arī Jaunā gada saigaidīšanas svinības. Ja jūsu ienākumi nav pietiekami lieli, pastāv samērā liela varbūtība, ka atmaksājot parādu no nākamās algas, būs vajadzīgs cits aizdevums, lai iztiktu līdz aiznākamajai algai.

Kā rīkoties, lai ātrais kredīts nebūtu jāņem ?

Ievadā jau ieskicējām iespējamos veidus, kā rīkoties, lai aizdevums nebūtu vajadzīgs. Pats vienkāršākais, protams, ir pašam savlaicīgi sagatavot mazas, mīļas (lētas) dāvaniņas. Neviens nevērtēs, cik tās maksā, ja pateiksi, ka pats esi pavadījis 2 dienas, lai to izveidotu. Neskatoties uz to, ka dzīvojam patērētāju kultūrā vairums joprojām novērtē ieguldīto darbu, jo paši uz ko tādu nemaz nevar saņemties.

Izlasīji visu un joprojām plāno aizņemties ? Obligāti izvērtē savas finansiālās iespējas (maksātspēju) un aizņemies atbildīgi.