Mūsdienās ātrais patēriņa kredīts ir kļuvis par vienu no nedaudzajiem patiešām noderīgajiem risinājumiem brīžos, kad pietrūkst līdz algai. Protams, savilkt jostu un neaizņemties nemaz ir vislabākā izvēle, bet, ja tomēr aizdevums ir nepieciešams, tad ātrais kredīts patēriņa vajadzībām var palīdzēt iegūt vajadzīgos papildus līdzekļus.

pieteikties kredītam šeit

Kurš ātrais patēriņa kredīts Latvijā piedāvā visizdevīgākos nosacījumus ?

Atraiskredits.COM jau ir samērā daudz rakstījis par to, kā izvēlēties izdevīgāko patēriņa kredītu un, kā izvairīties no krāpniekiem. Viennozīmīgi pats vienkāršākais veids, kā atrast izdevīgu risinājumu ir kredītu salīdzināšana. Šobrīd lētākie aizdevumi ļauj aizņemties līdz 200 Ls ar 0% uz laiku līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka ikviens LR iedzīvotājs vecumā no 18 gadiem var iegūt kredītu un noteiktajā termiņā atmaksāt tikai tik, cik paņemts. Gadījumā, ja ātrais kredīts netiek atmaksāts savlaicīgi,  aizdevumi internetā momentā kļūst daudz dārgāki un ātrais patēriņa kredīts kļūst reti neizdevīgs pakalpojums. Minimālā komisijas maksa, kas tiek prasīta par līguma termiņa pagarināšanu uz 1 mēnesi ir 12,5%, bet nereti summa var sasniegt pat 25% un 30% no neatmaksātās summas mēnesī. Pilnīgi savādāka situācija ir gadījumos, kad izvēlēts kāds ilgtermiņa patēriņa kredīts. Šiem aizdevumiem procentu likmes ir pat 5 reizes mazākas nekā citiem kredītiem un sākas  no 22% gadā. Attiecīgi arī maksa par līguma pagarināšanu ir daudz zemāka.

Kā aizņemties un pēc tam to nenožēlot ?

Pieredze ar ātrajiem kredītiem katram kredītņēmējam ir savādāka. Godprātīgie klienti ar augstu maksātspēju un labu disciplīnu parasti nekādas problēmas neizjūt. Šie cilvēki aizņemas, cik pietrūkst un atmaksā noteiktajā termiņā un ir priecīgi, ka pakalpojums ir bijis tik izdevīgs. Paralēli gan pastāv vēl otra kredītņēmēju grupa ar sliktu kredītvēsturi, neregulāriem ienākumiem vai vispār bez darba vietas. Šie cilvēki aizņemas naudu vienkārši dzīvošanai, nemaz nezinot no  kurienes ņemt līdzekļus, lai atmaksātu parādu. Ātrais patēriņa kredīts nav nekāda medusmaize, tādēļ pirms aizņemšanās katram ir jāuzdod jautājums, vai spēšu atmaksāt parādu plānotajā termiņā. Var samērā droši apgalvot, ka aizņemšanās bez skaidras perspektīvas par kredīta atmaksas iespējām ir neprāts un nedrīkstētu tikt praktizēta. Izvērtējiet savas iespējas un aizņemieties atbildīgi.