Brīdī, kad plānots kāds lielāks pirkums un nedaudz pietrūkst līdz algai, var noderēt ātrais preču kredīts internetā. Šis risinājums ļauj aizņemties līdz pat 7000 Ls uz laiku līdz 5 gadiem, taču daudziem pietiek pat ar 100 Ls vai 200 Ls, lai nopirktu sev vajadzīgo mantu vēl pirms atalgojuma saņemšanas.  Ja vajag naudu ātri, vari saņemt to pat 20 minūtēs.

pieteikties kredītam šeit

Kurš preču kredīts ir izdevīgākais ?ātrais preču kredīts internetā

Pats izdevīgākais patēriņa preču kredīts neapšaubāmi ir tas, kurš pieejams vislētāk. Šajā ziņā neapšaubāms līderis ir ātrais kredīts internetā. Aizņemoties līdz 200 Ls, ir jāatmaksā tikai tik, cik paņemts, pie nosacījuma, ka nauda kontā tiek atgriezta ne vēlāk kā 1 mēneša laikā. Protams,  tik izdevīgi piedāvājumi nav visos uzņēmumos, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts ielūkoties atraiskredits.com sākumlapā, lai uzzinātu, kurš naudas aizņēmums šobrīd ir vislētākais.

Apstākļos, kad vajag aizņemties virs 200 Ls vai pat virs 1000 Ls, noderīgākais ir ilgtermiņa preču kredīts, kas ļauj aizņemties pat vairāk kā 5000 Ls. Ja plānots savu mantību palielināt ar tādām lietām kā velosipēds, mūzikas centrs, makšķere, laiva, motocikls, tv, dators, slēpes vai pat lietots auto, tad preču kredīts internetā var izlīdzēt. Jāatceras gan, ka pirms konkrētas lietas iegādes ir vērts veikt rūpīgu cenu izpēti, jo reizēm cena starp diviem veikaliem var atšķirties pat vairākas reizes. Tāpat obligāti rūpīgi izvērtējiet, vai preces iegāde kredītā ir finansiāli izdevīga. Ja neesiet pārliecināti, ka spēsiet atmaksāt aizņēmumu līgumā noteiktajā laikā, tad aizdevums var ātri vien kļūt neizdevīgs. Šādā scenārijā labāk ir iegādāties lētāku modeli, aizņemties no draugiem vai gluži vienkārši atlikt pirkumu. Pretējā gadījumā var gadīties, kā daudziem celtniekiem, kas iegādājās jaunu auto kredītā, taču, sākoties ekonomiskajai krīzei zaudēja darbu un nevarēja vairs atļauties pat nopirkt degvielu, kur nu vēl uzturēt automašīnu. Nav brīnums, ka pašlaik aizvien lielāku popularitāti iemanto kredīts pret auto ķīlu, kas dod iespēju aizņemties pret sava auto garantiju 1 dienas laikā.

Kā iegūstams preču kredīts bez ķīlas ?

Līdzīgi kā jebkurš ātrais naudas aizdevums arī preču kredīts ir iegūstams salīdzinoši vienkārši. Lai aizņemtos internetā jums ir jāveic sekojošas darbības:

  • salīdziniet patēriņa kredītus (iespēja ietaupīt); 
  • piesakieties aizdevumam un aizpildiet anketu; 
  • pārskaitiet reģistrācijas maksu (ne vairāk par 0,01 Ls) uz aizdevēja bankas kontu
  • norādiet vēlamo aizņēmuma summu un saņemiet naudu.

Saņemot jūsu pieteikumu, uzņēmuma darbinieki izvērtēs visu nepieciešamo informāciju un vajadzības gadījumā ar jums sazināsies pa mobilo telefonu vai pa epastu. Papildus, tam daži aizdevēji piedāvā iespēju pieteikties atkārtotam kredītam ar sms un/vai nosūta īpašu identifikācijas kontu uz mobilo telefonu. Šī iemesla dēļ ir izšķiroši svarīgi norādīt savu īsto epastu un īsto mobilā telefona numuru.

Kopumā ātrais preču kredīts internetā piedāvā iespēju papildināt kontu ātri, vienkārši un droši. Turklāt, cilvēki, kas spēj plānot savas finanses  un atmaksā parādus savlaicīgi, var dabūt kredītu izdevīgāk kā citi. Aizņemieties atbildīgi.