Studijas ir un būs tavas dzīves skaistākais posms. Tik maz nauda kā tagad, tev vairs nebūs nekad, bet arī tik daudz brīva laika, kā šobrīd Tev arī nebūs nekad. Ātrais studentu kredīts var palīdzēt aizņemties no 10 ls līdz 200 ls bez procentiem uz 1 mēnesi. Piesakies kredītam tagad atraiskredits.com sākumlapā un atmaksā 30 dienu laikā, cik paņēmi.

Kad ātrais kredīts studentiem ir noderīgs ? 

Tev pietrūkst nauda autobusa biļetei, rēķinu apmaksai vai mācību grāmatām, tad studentu kredīts var būt noderīgs. Tajā pašā laikā ir jāņem vērā, ka aizdevums nav nekāda dāvana, bet gan reālas finansiālas saistības, tādēļ izvērtē savas finansiālās iespējas un aizņemies atbildīgi.

Šobrīd tikai retais aizdevējs ļauj iegūt kredītu no 18 gadiem, bet vairms aizdod naudu tikai klientiem, kas sasnieguši 20 gadu vecumu. No vienas puses, tas ir loģiski, jo tikai retajam studentam 18 gadu vecumā ir pietiekami ienākumi, lai atmaksātu parādu. Tajā pašā laikā ir arī samērā daudzi jaunieši, kas strādā jau no agras bērnības, bet 18 gadu vecumā pelna vairāk kā vecāki. Atšķirībā no citiem aizdevumiem, kuru iegūšanai ir vajadzīgas vairākas dienas vai pat vairākas nedēļas, studentu kredīts ļauj aizņemties mazāk kā 20 minūtēs.

Augstākā izglītība Latvijā nav bez maksas, līdz ar to ir tikai loģiski, ka daudzi studenti ir spiesti piestrādāt un strādāt jau studiju laikā. Ārzemēs – Vācijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Francijā, Dānijā u.c. Rietumeiropas valstīs likumdošana nosaka, ka studenti var katru nedēļu strādāt tikai noteiktu stundu skaitu. Latvijā students nevienam neliekas nekas īpašs un arī nekādas speciālās atlaides vai ierobežojumi studentiem netiek paredzēti. Praksē tas noved pie tā, ka daudzi uzsāk studijas, sāk strādāt, saņem pirmo lielo naudu un, neredzot perspektīvas nākotnē, pamet studijas. Izpratne par to, ka studijas paver jaunas iespējas, bet augstākā izglītība ir, kas vairāk par referātu rakstīšanu un eksāmenu kārtošanu parādās tikai vēlāk.

Aizņemoties neatbildīgi, studentu kredīts jeb ātrais kredīts internetā var kalpot par pamatu studiju pārtraukšanai. Ja kredīta pamatsumma netiek atmaksāta savlaicīgi, kreditors pieprasa maksu par līguma pagarināšanu, kas nav nekāda mazā. Nesaņemot kāroto maksājumu, aizdevējs ar pilnām tiesībām var nodot parāda piedziņu speciālām parādu piedziņas firmām, kas tālāk jau pierēķina arī maksu par parāda piedziņu.

Kā studenti var aizņemties internetā ?

Aizdevuma saņemšana neprasa papildus zināšanas vai iepriekšēju pieredzi, taču ir vajadzīgi daži palīglīdzekļi, t.sk. (a) dators ar interneta pieslēgumu, (b) epasts, (c) mobilais telefons, (d) bankas konts un internetbankas pieslēgums. Uzsākot studijas, studentiem parasti tiek piedāvāti īpaši izdevīgi piedāvājumi bankas kartes noformēšanai (bez maksas). Lai iegūtu aizdevumu ir jāveic šādas darbības:

  • salīdzini, kuri kredīti studentiem ir izdevīgākie;
  • piesakies aizdevumam un aizpildi anketu;
  • pārskaiti 0,01 ls uz uzņēmuma bankas kontu (reģistrācijas maksa);
  • saņem naudu.

Pozitīva lēmuma gadījumā naudu kontā saņemsi jau pavisam drīz. Visātrāk kredīts studentiem vai jebkuram citam aizņēmējam tiek ieskaitīts tajās reizēs, kad konts ir tajā pašā bankā, kur aizņēmējam. Reizēm aizdevēji atsaka kredītu tiem studentiem, kam jau ir paņemts kāds ātrais kredīts vai nav pietiekami ienākumi. Ja tas tā notiek, vari mēģināt aizņemties kādā citā no atraiskredits.com piedāvājumiem vai vienkārši neaizņemies vispār. Reizēm šķietami slikti, nepareizi notikumi patiesībā pasargā no kā daudz nepatīkamāka. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.