Latvijai pievienojoties eirozonai, ātrie kredīti internetā 2014. gadā kļūs pieejami tikai eiro. Aizdevumi latos kļūs pagātne, taču tas nemazina iespējas aizņemties internetā tiem, kam naudas kredīti ir vajadzīgi steidzami. Izvērtējiet savu maksātspēju. Aizņemieties atbildīgi.

Kuri ātrie kredīti 2014. gadā ir visizdevīgākie ?

Stingrāki nosacījumi likumdošanā ir apgrūtinājuši iespējas aizņemties internetā, taču tas joprojām ir iespējams. Izdevīgākie naudas aizdevēji ir apkopoti atraiskredits.com sākumlapā un sadaļā “pirmais kredīts bez % maksas” (skat. augšā). Tāpat kā līdz šim, lētāki naudas resursi ir pieejami tiem klientiem, kas aizņemas konkrētajā uzņēmumā pirmo reizi. Lai piesaistītu jaunus klientus, aizdevēji izstrādā dažādus, īpašos piedāvājumus, kas nav pieejami pastāvīgajiem klientiem. Vēlies aizņemties lētāk ? Iespējams, ir vērts salīdzināt dažādus piedāvājumus un izvēlēties kādu citu ātro aizdevumu.

Aizņemties internetā var ikviens, kam ir (a) regulāri ienākumi, (b) nav sabojāta kredītvēsture, (c) ir bankas konts, epasts un mobilais telefons. Minimālais vecums ir 18, bet biežāk 20 gadi. Ja atbilsti šīm prasībām, tad ātrie kredīti, visticamāk, būs pieejami, taču pilnīgi droši to iespējams uzzināt tikai piesakoties aizdevumam internetā.

Kopumā, lai darījums būtu izdevīgs arī 2014. gadā ir jādara viss tas pats, kas iepriekšējos gados. Aizņemties naudu drīkst tikai un vienīgi tad, ja ir regulāri ienākumi un reālas iespējas atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Ja rodas kaut mazākās šaubas, neaizņemties. Nav mazums situāciju, kad kredīti internetā ir paņemti, bet vēlāk sagādā lielas galvassāpes un dažreiz pat reālus tiesu darbus cilvēkiem, kas rīkojušies impulsu vadīti.