Ātrie kredīti internetā bez procentiem – AKCIJAS piedāvājums, ko vairāki aizdevēji piedāvā jaunajiem klientiem, ar mērķi padarīt tos par lojāliem klientiem. Šis piedāvājums paredz iespēju saņemt naudu līdz 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām bez komisijas maksas un procentiem. Izvērtējiet savu maksātspēju. Aizņemieties atbildīgi.

Izdevīgākos piedāvājums šajā kategorijā tradicionāli piedāvā SMSCredit un ViaSMS, taču pēdējā laikā tirgū sevi aizvien aktīvāk piesaka arī citi uzņēmumi. kas ļauj saņemt kredītu izdevīgāk un uz labākiem atmaksas nosacījumiem.

Ātrie kredīti internetā

Ātrie kredīti var noderēt īstermiņa vajadzībām, kuru atrisināšanai nepieciešams steidzams risinājums un līdz algai nav iespējams gaidīt. Šādas situācijas ir auto remonts, milzīga atlaide lielākam, jau iepriekš plānotam pirkumam vai izdevumi par veselību. Teorētiski šo kredītu iespējams izmantot arī tādiem mērķiem kā ceļojums un tusiņi, taču tas varētu radīt nelabvēlīgus paradumus un ilgtermiņā veicinātu ieslīgšanu parādos. Lai saņemtu kredītu nav vajadzīga ķīla, galvotājs vai izziņa no darba vietas. Kreditors šādi rīkojoties riskē, taču par šo risku vēlas saņemt arī atbilstošu samaksu, t.i. sākot no 12,5% mēnesī par kredīta pagarināšanu (ja jums šāda vajadzība rastos). Šī iemesla dēļ ātrais kredīts ir piemērots risinājums tikai tādās situācijās, kad (1) nav citu variantu, (2) esiet 101% pārliecināti, ka spēsiet atmaksāt kredītu savlaicīgi. Pretējā gadījumā šis finanšu instruments ātri vien kļūst ļoti neizdevīgs.

Nauda saņemšanas process ietver dažus soļus – (1) reģistrējies, (2) piesaki kredītu, (3) saņem naudu savā kontā.

Pirmie kredīti bez komisijas maksas

Kā jau nosaukums liecina, pirmie kredīti bez komisijas maksas, nozīmē, ka aizņemoties pirmajā reizē nbūs jāmaksā nekādi papildus maksājumi. Piemēram, aizņemoties 150 Ls uz 30 dienām, pēc 30 dienām būs jāatdod tie paši 150 Ls. Atsevišķi kreditori (OpenCredit, SMSCredit) piedāvā aizdot pirmajā reizē bez komisijas maksas līdz 200 Ls, kas ir svarīgi situācijā, kad jums nepieciešama lielāka summa. Paturiet prātā, ka gadījumā, ja būs nepieciešama kredīta termiņa pagarināšana būs jāmaksā komisijas maksa un tās lielums būs lielā mērā atkarīgs no aizņemtās summas, tādēļ izvērtējiet rūpīgi, cik tieši lielu summa jums ir nepieciešama.

Kredītu bez procentiem atmaksas kārtība

Ātro kredītu iespējams atmaksāt tieši tādā pašā veidā kā to saņēmāt, t.i. pārskaitot naudu uz kreditora kontu. Viss, kas nepieciešams, lai to izdarītu ir dators ar interneta pieslēgumu un internetbankas kodu karte. Veicot naudas atmaksu ņemiet vērā laiku, kas nepieciešams finanšu darījuma transakcijai (līdz 3 dienām), sevišķi tajos gadījumos, kad jums un kreditoram konts nav vienā un tajā pašā bankā. Atmaksājot laikā jūs apliecināsiet, ka spējat pildīt līgumsaistības un esat uzticams partneris. Tas var likties nieks, taču mūsdienās aizvien lielāku nozīmi ieņem kredītvēsture un to sabojājot, nākotnē varēsiet saņemt hipotekāro kredītu uz daudz augstākiem procentiem vai arī nevarēsiet to vispār saņemt.

Kad ātrie kredīti nav labākais risinājums?

Kredītu nebūtu ieteicams ņemt situācijā, kad neesiet droši par savām iespējām atmaksāt vai ir iespējami alternatīvi risinājumi, piemēram, tuvi cilvēki, kas arī var aizdot bez komisijas maksas. Viņi būs daudz pretimnākošāki nekā oficiālie uzņēmumi situācijā, ja pēkšņi nebūsiet gatavi atmaksāt naudu savlaicīgi. Tomēr neizmantojiet šo cilvēku palīdzību savtīgos nolūkos, ja nepildīsiet solījumus, variet neatgriezeniski sabojāt attiecības un tas ir vēl sliktāk nekā sabojāt kredītvēsturi. Ātrie kredīti ir piemērots risinājums cilvēkiem, kas dzīvo apzinātu dzīvi un ir spējīgi atbildēt par savas rīcības sekām.