Latvijā šobrīd ir pieejami daudzi ātrie kredīti, taču tie visi nav vienādi. Ātro kredītu apkopojums šī portāla sākumlapā ļauj atrast izdevīgu naudas aizdevumu mazāk kā vienas minūtes laikā. Jaunajiem klientiem spēkā ir īpaši nosacījumi, kas ļauj aizņemties pat bez procentiem. Pārbaudi pats.

Visu ātro kredītu apkopojums

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu ātros kredītus mūsu valstī var piedāvāt tikai tie cilvēki, kas nopirkuši Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci. Maksa par licences saņemšanu ir 50 tūkstoši latu un papildus tam katru gadu valsts budžetā ir jāiemaksā vēl 10 tūkstoši latu. Protams, šādu prasību var izpildīt vien retais uzņēmums. Ja pirms prasības ieviešanas Latvijā darbojās vairāki simti ātro kredītu uzņēmumu, tad šobrīd to skaits ir ievērojami sarucis. Populārākie un reizē arī pieprasītākie no aizdevējiem ir savstarpēji salīdzināti atraiskredits.com sākumlapā. Izvēloties aizdevumu, ir svarīgi ņemt vērā tādus faktorus kā (1) pieejamā kredīta summa, (2) vecums, (3) kredīta procentu likme, (4) naudas saņemšanas laiks.

Ātro kredītu apkopojums ir ērts un vienkāršs veids, kā atrast sev piemērotāko risinājumu. Nav noslēpums, ka reklāmas presē un tv var atļauties tikai daži uzņēmumi. Tajā pašā laikā praksē pastāv pat vēl izdevīgāki kreditori, kurus atrast var vien tas, kurš ir gatavs ieguldīt zināmas pūles aizdevuma meklēšanā. Patīkami, ka pūles vainagojas panākumiem un atalgojums ir ietaupīti naudas līdzekļi.

Kā praksē noris aizņemšanās internetā ?

Lai aizņemtos internetā, Tev ir vajadzīgs : (1) bankas konts, (2) epasts, (3) mobilais telefons, (4) internetbankas profils, (5) jābūt vismaz 18 gadus vecam. Prasības nav augstas un parasti galvenais šķērslis ir internetbankas paroles vai kodu kartes nozaudēšana, taču bez tās nevar iztikt. Pati aizņemšanās procedūra ietver šādus soļus:

  • kredītu apkopojuma salīdzināšana (iespēja ietaupīt);
  • piesakies aizdevumam un aizpildi pieteikuma anketu (pieteikties kredītam vari 24 stundas diennaktī);
  • apstiprini savu profilu (jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja kontu);
  • norādi, cik daudz plāno aizņemties un gaidi atbildi;
  • saņem naudu.

Ideālā gadījumā Tev un aizdevējam konts ir vienā un tajā pašā bankā. Ja tas tā ir, tad naudu saņemsi aptuvi 10 – 15 minūtēs, retāk 1 stundā. No otras puses, ja konti ir dažādās bankās, tad līdz kredīta iegūšanai būs nedaudz jāpaciešas.

Kā atmaksāt kredītu ?

Ātrie kredīti ir jāatmaksā pārskaitot attiecīgo naudas summu uz kreditora bankas kontu. Informāciju, kas jānorāda maksājuma uzdevumā vari uzzināt aizdevēja mājas lapā. Visērtāk parādu atmaksāt ir no savas internetbankas. Atceries – šobrīd bankas ir paaugstinājušas komisiju par darījumu veikšanu no bankas filiāles. Tā rezultātā ātrie kredīti vislētākie kļūst tiem klientiem, kas spēj izmantot interneta vides sniegtās priekšrocības. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi.