Patēriņa kredīts no Credit24 ir viens no tiem aizdevumiem, kas neatstāj vienaldzīgu. Atšķirībā no citiem aizdevējiem Credit24 nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas, taču šo trūkumu kompensē elastīgāki atmaksas termiņi (līdz 2 gadiem) un krietni lielāka pieejamā aizdevuma summa (līdz 2000 Ls).

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos no Credit24 ?

pieteikties credit24 kredītam šeit

Aizņemšanās internetā ir vilinoša un ērta, taču, lai tā būtu arī izdevīga ir svarīgi saglabāt vēsu prātu un rūpīgi apsvērt savas credit24vajadzības un naudas atmaksas iespējas. Aizdevums no Credit24 ir pieejams ikvienam LR iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem, pie nosacījuma, ka ir (1) regulāri ienākumi un (2) tīra kredītvēsture. Pati aizņemšanās procedūra ietver četras vienkāršas darbības:

  1. Reģistrējies uzņēmuma mājas lapā(jāpārskaita 0,01 Ls);
  2. Aizpildi anketu;
  3. Norādi vēlamo kredīta summu;
  4. Apstiprini kredīta pieprasījumu.

Lai izpildītu šīs darbības jums būs nepieciešams bankas konts uz kuru saņemt naudu, internetbanka, lai pārskaitu reģistrācijas maksu, kā arī mobilā telefona pieslēgums un epasts. Saņemot aizdevuma pieteikumu, Credit24 darbinieki pārbaudīs jūsu pieteikumu un sniegs atbildi par aizdevuma pieejamību dažu minūšu laikā. Naudu kontā visātrāk saņems tie kredītņēmēji, kuriem ir konts Swedbank. Visiem pārējiem klientiem naudas saņemšanas ātrums būs atkarīgs no starpbanku norēķinu un ātruma, taču parasti tas neaizņem vairāk par vienu dienu.

Cik  maksā aizņemšanās internetā ?

Precīzas kredīta izmaksas ir atkarīgas no izvēlētās kredīta summas un naudas atmaksas termiņa. Ja vajadzīgs lielāks aizdevumus un vēlaties samazināt ikmēneša maksājuma apmēru,aizņemieties uz ilgāku termiņu. Tiesa, jārēķinas, ka šādā gadījumā pieaugs kopējā summa, ko laika gaitā atmaksāsiet Credit24. Piemēram, aizņemoties 100 Ls uz 1 mēnesi, pēc 30 dienām būs jāatmaksā 110 Ls, savukārt aizņemoties 1000 Ls uz 2 gadiem, ik mēnesi būs jāatmaksā 78,75 Ls. Ja vēlaties aizņemties maksimāli pieejamo summu – 1500 Ls, tad minimālais kredīta atmaksas termiņš būs 3 mēneši [Labojums – šobrīd credit24 piedāvā aizdot jau 2000 Ls]

Novecojis Credit24 kredīta atmaksas grafiks *

(*Spied uz attēla, lai uzzinātu pašreiz aktuālās kredīta izmaksas)

Aizņēmums no šī kreditora parasti ir cieņā tiem kredītņēmējiem, kam vajadzīgs lielāks kredīts bez bankas starpniecības, salīdzinoši neilgā laikā. Ja uzskatiet, ka abi šie priekšnoteikumi attiecas uz jums, tad Credit 24, iespējams, varētu būt labs risinājums.

pieteikties kredītam šeit

Pirmais kredīts bez maksas no Credit24 – vai iespējams ?

Ievadā jau norādījām, ka atšķirībā no daudziem citiem aizdevējiem, Credit 24 nepiedāvā iespēju saņemt pirmo aizņēmumu bez komisijas maksas. Ja jums īstermiņā ir vajadzīgs ātrais kredīts līdz 200 Ls, variet atrast daudzus izdevīgus ātros kredītus atraiskredits.com sākumlapā. Piemēram, aizņemoties 25 Ls līdz 200 Ls uz laiku līdz 1 mēnesim, jums noteiktajā termiņā būtu jāatmaksā tikpat, cik aizņēmāties. Credit24 šādas atlaides nedod, taču ļauj aizņemties vairāk un atmaksāt ilgākā periodā.

Kam tiek atteikts aizdevums ?

Aizņēmēji ar sliktu kredītvēsturi (kavētas parādsaistības, kavēta kredīta atmaksa) vai bez darba vietas reizēm var aizņemties internetā pat bez procentiem, taču ne pie Credit24. Šis uzņēmums ir salīdzinoši nelokāms un aizdod tikai klientiem, kas spēj izpildīt tā uzstādītas prasības. Papildus tam kredīta pieteikums tiek noraidīts visiem tiem klientiem, kas ir jaunāki par 18 gadiem vai pārsniedz 70 gadu slieksni. Prakse liecina, ka, aizņemoties pirmajā reizē, Credit 24 darbinieki ir salīdzinoši piesardzīgi un var piedāvāt klientam mazāku aizņēmumu nekā tas vēlētos saņemt. Ja kredīts tiek atmaksāts savlaicīgi, tad nākamajā reizē kredītlimits jau ir daudz augstāks un tiek aizdots tik, cik tiek prasīts. Vienlaikus jāņem vērā, ka jauns aizdevums tajā pašā uzņēmumā nav pieejams pirms ir atmaksāts iepriekšējais naudas kredīts. Ja jūsu cerības nepiepildās, taču bez aizņēmuma nevariet iztikt, jums varētu izlīdzēt kredīts pret auto ķīlu, kas ļauj 1 dienā saņemt līdz pat 90% no auto novērtējuma vērtības. Pieteikšanās aizdevumam iespējama internetā un izmaksā 0,01 Ls (reģistrācijas maksa).

Kreditora kopsavilkums

Ātro patēriņa kredītu uzņēmums “MCB Finance Latvia” darbību Latvijā aizsāka 2007. gadā un šobrīd ir ieņēmis stabilas pozīcijas, piedāvājot aizņemties bez ķīlas, bez izziņas no darba devēja un bez galvotāja. Uzņēmuma finanšu produkts Credit24 ir pieejams katru dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00, taču pieteikties aizdevuma iespējams 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā. Tā galvenās raksturiezīmes ir

  1. kredīts no 25 Ls līdz 2000 Ls;
  2. naudas atmaksas termiņš no 14 dienām līdz 2 gadiem;
  3. iespēja aizņemties gan jauniešiem, gan pensionāriem;
  4. iespēja atmaksāt kredītu pirms termiņa bez soda sankcijām.

Ja jums ir radušies kādi papildus jautājumi, papildus informāciju variet atrast Credit24 mājas lapā, vai dodoties uz uzņēmuma galveno biroju Rīgā, Merķeļa ielā 21, LV-1050.

Atbildīga aizņemšanās

Kredīts internetā tāpat kā jebkurš finanšu pakalpojums ir atbildīgs lēmums. Aizdevums nav dāvana un ietekmēs jūsu finansiālo situāciju visu kredīta atmaksas periodu. Aizņemties ir viegli, taču atmaksāt kredītu ir krietni vien grūtā, sevišķi reizēs, kad paņemts tik liels kredīts kādu piedāvā arī Credit24. Lai izvairītos no vēlākiem pārmetumiem un sarūgtinājumiem, rūpīgi izvērtējiet savas vajadzības, pašreizējās saistības un potenciālās kredīta atmaksas iespējas. Ja uzskatiet, ka aizņemšanās internetā nepasliktinās jūsu materiālo labklājību, iespējams, ka Credit24 aizdevums var noderēt.