Kad vajag lielāku kredītu nekā piedāvā sms kredīti, ātrie aizdevumi vai arī ir vēlme samazināt ikmēneša maksājumu, palīgā nāk ilgtermiņa kredīti. (spied šeit, lai aplūkotu piedāvājumus). Vēlies saremontēt auto, doties ceļojumā pirms atvaļinājuma naudas saņemšanas, tad šis risinājums ir priekš Tevis. Šobrīd ilgtermina kredīti ļauj aizņemties pat uz laiku līdz 5 gadiem.

Izdevīgākie ilgtermiņa kredīti uz vairākiem gadiem

Sen ir pagājis laiks, kad bijām spiesti dzīvot ar vienu pareizu viedokli, bez alternatīvām. Lietuvas iedzīvotājiem ir iespēja aizņemties līdz 5000 Lt 15 minūtēs vai līdz 34`000 Lt bez ķīlas 4 dienu laikā. Protams, ilgtermiņa kredīti prasa daudz lielāku izpēti nekā vienkārši sms kredīti vai ātrie kredīti, jo aizdevuma summas ir būtiski lielākas. Kredītu salīdzināšana ļauj atrast izdevīgāko piedāvājumu internetā 1 minūtē. Pieteikties aizdevumam varat 24 stundas dienaktī, taču nauda kontā reāli tiks ieskaitīta tikai aizdevēja darba laikā. Jums piemērotākie aizdevumi ir aplūkojami tepat, bet visi kredīti ir apkopoti atraiskredits.com sākumlapā.

Cik maksā kredīti ilgtermiņā?

Mūsu pētījums liecina, ka izdevīgākie ilgtermiņa kredīti internetā ļauj aizņemties uz laiku līdz 5 gadiem ar procentu likmi no 22% gadā. Lūdzu ņemiet vērā, precīza procentu likme ilgtermiņa kredītiem ir atkarīga no klienta kredītvēstures, ienākumiem, pašreizējām kredītsaistībām un citiem faktoriem. Precīzu kredīta piedāvājuma apmēru jūs variet uzzināt, piesakoties aizdevumam. Jums sagatavots, individuāls aizdevuma piedāvājums tiks nosūtīts uz epastu pāris stundu laikā. Dažu ilgtermiņa kredītu izmaksas ir redzamas uzreiz kredītu kalkulatorā.

Kredīta ikmēneša maksājumu variet samazināt, izvēloties aizdevumu uz ilgāku termiņu. Vienlaikus atcerieties, ka ilgāks atmaksas termiņš ilgtermiņā nozīmēs, ka aizdevējam samaksāsiet būtiski vairāk.

Kam tiek atteikts kredīts ?

Parasti ilgtermiņa kredīti tiek atteikti divos gadījumos – negatīva kredītvēsture vai nepietiekami ienākumi. Ja aizdevums tiek atteikts, variet mēģināt piesaistīt galvotāju vai ķīlu. Abi šie varianti kalpo kā papildus garantija, taču vairumam iedzīvotāju kredīts bez ķīlas liekas daudz pieņemamāks.

Kopumā ilgtermiņa kredīts ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 gadiem, taču ir svarīgi izvēlēties pārdomāti. Aizņemieties atbildīgi.