Uzņēmums “Incredit Group” ir Rietumu bankas meitasuzņēmums, kas izsniedz patēriņa kredītus dažādām dzīves situācijām. Populārākie Incredit  finanšu pakalpojumi ir patēriņa kredīts, ātrais naudas aizdevums un auto līzings. Uz kredītu var pretendēt ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas ir vecumā no 18 līdz 70 gadiem un saņem pietiekamus ienākumus, lai spētu nosegt kredīta saistības. Pats svarīgākais – pieteikšanās Incredit Group aizdevumam ir bez maksas ! Vienkārši, piesakies kredītam, aizpildi anketu un jau pavisam drīz saņemsi individudālu piedāvājumu savā epastā.

pieteikties kredītam šeit
Aprēķināt mana kredīta apmēru

incredit groupKas ir vajadzīgs, lai saņemtu Incredit Group aizdevumu internetā ?

Ievadā jau norādījā, ka uzņēmums Incredit Group neizvirza nekādas īpašās prasības saviem potenciālajiem klientiem. Kopumā ir tikai trīs kritēriji, kas jāizpilda, lai aizņemtos no Incredit:

  • minimālais vecums patēriņa kredītam – 18 gadi, auto līzingam – 21 gads;
  • regulāri ienākumi, kas ļauj segt kredīta saistības;
  • tīra kredītvēsture (skat. paskaidrojumu zemāk). 

Visas šīs prasības ir ikdienišķas, taču svarīgi pievērst uzmanību tieši trešajam faktoram. Ņemot vērā, ka Incredit Group ir Rietumu bankas meitasuzņēmums, tam ir pieeja Latvijas bankas uzturētajam kredītu reģistram. Šajā reģistrā tiek atspoguļota visa informācija, kas attiecas uz kredītņēmēju saistībām pret komercbankām. Ja jums ir kredīts kādā no bankām, Incredit to uzzinās. Ja jums ir nenokārtotas parādsaistības vai kavēti kredītmaksājumi pret kādu no komercbankām incredit group speciālisti to redzēs. Paralēli pirms kredīta izsniegšanas tiek izvērtēta arī informācija privāto uzņēmumu uzturētajās datu bāzēs. Tas savukārt nozīmē, ka gadījumā, ja esiet iekļauti parādnieku reģistrā dēļ nesamaksāta mobilo sakaru rēķina, aizdevums var tikt atteikts, vai arī tiks prasīta augstāka procentu likme.

Apstākļos, kad ir vajadzīgs kredīts bez banku starpniecības, ir vērts ielūkoties atraiskredits.com sākumlapā un aplūkot, kurš kredīts ir lētākais. Pašreiz daļa ātro patēriņa kredītu ir pieejami bez komisijas maksas un bez procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Papildus tam, variet atrast arī piedāvājumus, kas ļauj aizņemties 5000 Ls un vairāk, turklāt bez ķīlas dažu dienu laikā.

Cik lielus aizdevumus piedāvā Incredit Group ?

Pašlaik uzņēmums saviem klientiem piedāvā aizņemties preču iegādei (patēriņa kredīts) no 50 Ls līdz 3000 Ls uz laiku līdz 3 gadiem. Ja jūs esiet vecumā no 18 līdz 21 gadam, tad maksimālā kredīta summa, ko variet iegūt no Incredit Group ir 500 Ls. Tas ir pietiekami, lai iegādātos jaunu datoru, platekrāna televizoru, veļasmašīnu vai mobilo telefonu, taču par maz, lai izremontētu mājokli. Jāpiemin arī, ka klienti, kuri šobrīd jau ir pensijas vecumā var iegūt aizdevumu tikai uz tādiem nosacījumiem, kas paredz, ka kredīta atmaksas pēdējā dienā klients nevar būt vecāks par 70 gadiem.

Paralēli, Incredit Group uz līdzīgiem noteikumiem piedāvā arī naudas aizdevumu. Šis pakalpojums paredz, ka klienam tiek piešķirts naudas kredīts uz laiku no 1 mēneša līdz 3 gadiem un to ir iespējams izlietot pēc saviem ieskatiem. Incredit neprasīs, kādēļ plānojat aizņemties, kam tērēsiet naudu. Atbilde par aizdevuma pieejamību tiks sniegta, pamatojoties uz jūsu izvērtējumu, un ar saņemto naudu varēsiet darīt, ko vēlaties.
Klientiem ar mazākām prasībām ir pieejams arī Incredit Group kredīts prima mini un prima, ko saņemt ir vieglāk, taču arī pieejamās summas ir mazākas.

Pēdējais no konkrētā kreditora pakalpojumiem, kas iemanto aizvien lielāku popularitāti ir Incredit auto līzings. Automašīnas kredīts līdz 3000 Ls ir pieejams uz laiku līdz 3 gadiem, turklāt nav vajadzīga KASKO apdrošināšana. Lai izmantotu šo pakalpojumu ir jābūt vismaz 21 gadu vecam. Gadījumā, ja vēlaties iegādāties jaunāku vai vienkārši dārgāku auto, variet to izdarīt, jo Incredit Group auto kredīts ir pieejams līdz pat 15000 Ls, turklāt ar garāku termiņu (līdz 5 gadiem). Izvēloties lielāku kredīta summu bez KASKO gan neiztikt, taču tas ir pašsaprotami, jo dārgāku auto remonts arī izmaksā dārgāk un arī risks, ka tos kāds nozags ir lielāks.

pieteikties kredītam šeit

Incredit Group kopvērtējums

Atraiskredits.com vērtējumā Incredit Group ir samērā pievilcīgs piedāvājums, jo ļauj aizņemties krietni lielākas  naudas summas nekā piedāvā ātrie kredīti, taču tā piedāvājums nav unikāls. Galvenais uzņēmuma pluss ir plašais filiāļu tīkls, kas aptver visu Latvijas teritoriju. Ja plānojat iegādāties kādu preci kredītā, tad variet to noformēt gan pie kreditora sadarbības partneriem, gan Incredit Group Valmiera, Daugavpils, Rīga vai jebkurā citā filiālē. Protams, visvienkāršāk ir pieteikties aizdevumam internetā, tādējādi ietaupot vismaz 1 stundu no savas dzīves. Atbilde par kredīta pieejamību tiek nosūtīta uz epastu un, ja piedāvājums apmierina, parakstiet līgumu. Ja kredīta piedāvājums nav saistošs, ignorējiet un turpiniet meklējumus. Līdzīgus pakalpojumus piedāvā arī daudzas komercbankas un vienlaikus ir vērts aplūkot arī kredītu aizdevumu piedāvājumus atraiskredits.com sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi.