Katram var gadīties, ka pietrūkst nauda līdz algai un vajag aizņemties. Pareizākais šādās reizēs, protams, ir aizņemties no draugiem vai tuviniekiem, taču, ja tas nav iespējams jāmeklē citas alternatīvas. Gan bankas, gan īstermiņa kredītu devēji piedāvā visdažādākos pakalpojumus. Sākot no auto līzinga, hipotekārā kredīta un patēriņa kredīta līdz smscredit piedāvātajiem mini aizdevumiem. Visās šajās situācijās, protams, ir jāvērtē piedāvājuma izmaksas, pieejamība un, vai to vispār iespējams atmaksāt uz kreditora izvirzītajiem noteikumiem. Apstākļos, kad vajadzīgs neliels aizdevums ir vērts ielūkoties, ko saka krediti.lv. Dažādi mini aizdevumi tur ir salīdzināti līdzīgi kā atraiskredits.com sākumlapā, taču ir kāda nianse. Kredīti.lv ir krietni vieglāk atcerēties nekā jebkuru citu līdzīga profila vietni, jo tās nosaukums ir ļoti vienkāršs.

Kuri aizdevumi ir noderīgāki ?

Noderīgākais aizdevums vienmēr būs tas, kurš ir vajadzīgs konkrētajā situācijā, bet vislabāk ir neaizņemties vispār. Jebkurš aizdevums nākamajā mēnesī vai kredīta atmaksas periodā liks dzīvot ar mazākiem līdzekļiem. Tā rezultātā cilvēki, kas nespēj plānot savus izdevumus nereti izlieto krietni vairāk nekā ir paredzēts un jau mēneša vidū saprot, ka nauda citam nekam nepietiek. Vienīgais risinājums ir aizņemties tikai tik, ka parāda atmaksa netraucē realizēt ikdienas pienākumus un ieceres. Piemēram, atmaksāt 100 eiro mēnesī būs krietni vienkāršāk cilvēkam, kas saņem vairāk kā 1000 eiro mēnesī. Vienlaikus, lielākā daļa nespēs izdzīvot, ja kredīts 100 eiro būs jāatmaksā no 300 eiro algas.

Aizdevumi ar sms internetā tiek piedāvāti uz salīdzinoši izdevīgiem nosacījumiem. Piemēram, pirmais kredīts bez komisijas procentiem paredz, ka 30 dienu laikā jāatmaksā tikai paņemtā summa. Kavētāji, protams, ir spiesti pārmaksāt, tādēļ aizņemšanās no nebanku kreditoriem būtu jāļauj tikai tiem, kas var pierādīt, ka draudzējas ar galvu. Turklāt pierādīt to vajadzētu ne tikai ar vārdiem, bet arī ar konta izrakstu par pēdējiem sešiem mēnešiem vai pat vienu gadu.

Vai Kredīti.lv var palīdzēt atrast lētāku kredītu ?

Jā. Jau ievadā secinājām, ka klienti, kuriem vajadzīgs mikro aizdevums uz īsu termiņu var rēķināties, ka Kredīti.lv palīdzēs tikt pie kārotā aizdevuma lētāk. Pirmkārt, tur ir salīdzināti šobrīd populārākie piedāvājumi. Otrkārt, ir norādītas arī aizdevuma saņemšanai nepieciešamās procedūras un laiks. Treškārt, aizņemties pārdomāti un atbildīgi vienmēr ir labāk nekā ņemt pirmo kredītu, kas pagadās.