Vajadzīgs jauns ātrais kredīts ? Ja, jā, tad ir skaidrs, ka ir darīšana ar lietpratēju. Lielākā daļa no Latvijas iedzīvotājiem nemaz nenojauš, ka pirmais kredīts bez  maksas tāds ir tikai jaunajiem klientiem un uzskata to vairāk par skanīgu frāzi. Ja, Tev tieši šobrīd  ir vajadzīgs jaunas ātrais kredīts, turklāt bez komisijas maksas, tad esi pareizajā vietā. Tu jau zini – kredīts līdz 200 Ls ir bez maksas (0%) uz 1 mēnesi.

īstermiņa kredīts bez komisijas procentiem šeit

Vai jauns ātrais kredīts ir labāks un lētāks par vecu ?

Atbilde uz šo jautājumu ir dota jau pirmajā paragrāfā. Ātrais kredīts bez komisijas maksas ir pieejams katrā uzņēmumā tikai vienu reizi, līdz ar to ir likumsakarīgi, ka situācijās, kad vajadzīgs atkārtots naudas aizdevums ir jāizvēlas cits kreditors. Papildus tam arī pastāv iespēja, ka jauns ātrais kredīts būs daudz kvalitatīvāks nekā iepriekšējais. Kas neriskē, tas nedzer šampanieti, tā teikt.

Kādas ir priekšrocības atkārtotam kredītam tajā pašā uzņēmumā ?

Nevar noliegt, ka lojalitātes saglabāšana iepriekšējam kreditoram var būt arī izdevīga. Pie nosacījuma, ka jums un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā, ātrais kredīts vecajā uzņēmumā būs pieejams nedaudz ātrāk nekā jauns ātrais kredīts. Paliekot pie vecā aizdevēja, nebūs jāveic atkārtota reģistrēšanās procedūra. Atliks tikai nosūtīt sms vai savā profilā norādīt nepieciešamo kredīta summu. No otras puses, jauns ātrais kredīts dod reālu finansiālu ietaupījumu. Minimālā maksa par atkārtotu kredītu ir 12,5%, līdz ar to ir skaidrs, ka, aizņemoties 100 Ls internetā, jauns ātrais kredīts ļaus ietaupīt vismaz 12,5 Ls. Aizņemoties 200 Ls, varēsiet ietaupīt jau 25 Ls.

Cik daudz jūs nopelnāt vienas dienas laikā? Vai ietaupīti 12,5 Ls līdz 25 Ls ir vērti, lai pagaidītu 10 minūtes līdz 1 stundu ? Lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju tas būtu būtisks arguments, taču, ir, protams, situācijas, kad katra minūte ir no svara.

Kā iegūstams ātrais naudas kredīts internetā ?

Viss, kas nepieciešams, lai aizņemtos internetā ir (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) epasts, (3) mobilais telefons, (4) bankas konts, (5) internetbankas pieslēgums un pacietība. Ja vēlaties aizņemties, dodieties uz portāla sākumlapu, izvēlieties sev piemērotāko kredītu un piesakieties aizdevumam. Jauns ātrais kredīts tiks ieskaitīts jūsu kontā vidēji 10 – 20 minūšu laikā pēc reģistrācijas procedūras pabeigšanas. Visātrāk naudu saņemsiet, ja jums un kreditoram ir bankas konts vienā un tajā pašā bankā. Ja konti atšķirsies, tad līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt pat pāris stundas, īpašos gadījumos vairāk kā vienu dienu.

Saņemot jūsu pieteikumu, kreditors izvērtēs trīs faktorus – (1) vai esiet vismaz 18 gadus vecs, (2) kāda ir jūsu kredītvēsture, (3) cik lieli ir jūsu ienākumi. Teorētiski jauns ātrais kredīts reizēm ir pieejams bez darba vietas un ar sliktu kredītvēsturi. Praksē gan daļai šādu klientu kredīts tiek atteikts, pamatojoties uz informāciju no kredītu reģistra vai nepietiekamiem ienākumiem. Ja jums ir regulāri ienākumi, vismaz minimālās mēnešalgas apmērā un nav kavētas parādsaistības, tad saņemt kredītu internetā nevajadzētu būt problēmām, taču pat, ja ir problēmas, ir vērts mēģināt pieteikties aizdevumam. Aizņemieties atbildīgi.