Kad pietrūkst nauda, viens no svarīgākajiem jautājumiem ir – kā aizņemties naudu droši ? Sāksim ar to, ka aizņemties no nepazīstamām privātpersonām parasti ir tuvākais ceļš uz milzīgiem parādiem, tādēļ šo variantu atmetam uzreiz. Ja aizņemties plānots tikai īstermiņā (līdz 1 mēnesim), tad pats labākais variants ir aizdevumi internetā. Aizņemies atbildīgi.

Kā aizņemties naudu 17 minūtēs ?

Ātrie kredīti internetā ir pakalpojums, kas ļauj tikt pie papildus naudas mazāk kā 20  minūtēs. Aizņemties naudu var ikviens, kas sasniedzis 18 gadu vecumu un ir ar (a) pozitīvu kredītvēsturi, (b) regulāriem ienākumiem. Svarīgi – pirmais kredīts vairākos uzņēmumos īstermiņā ir bez procentiem. Tu vari turpināt lasīt tālāk, vai arī izvērtēt labāko aizdevumu piedāvājumus (spied šeit). Maksimālā naudas summa, ko var aizņemties jaunie klienti parasti nepārsniedz 300 eiro (200 latus), bet ne vienmēr. Daži uzņēmumi ļauj uzticamiem klientiem uzreiz iegūt 1500 eiro (1000 latus) vai pat 3000 eiro (2000 latus) tās pašas dienas laikā.

Situācijās, kad kredītu nevajag steidzami ir arī citi varianti, kā aizņemties naudu lētāk. Piemēram, ilgtermiņa patēriņa kredīti sniedz iespēju aizņemties uz laiku līdz 5 gadiem bez ķīlas. Izdevīgākie patēriņa kredīti ar zemiem procentiem ir pieejami pat ar procentu likmi no 16%, bet reizēm pat 9% gadā. Papildus tam daži uzņēmumi rīko akcijas, kas reizēm ļauj sākt atmaksāt aizdevumu no 3 mēneša.

Kā pārbaudīt vai aizņemšanās ir droša ?

Ātrie kredīti internetā ir pakalpojums, kas tiek nodrošināts, izmantojot internetbankas drošības sistēmas. Tas nozīmē, ka aizņemties naudu var tikai tie, kam ir pieejama tava (a) parole, (b) kodu karte, (c) lietotāja numurs. Trīs līmeņu aizsardzība ļauj būt drošiem, ka naudu patiešām saņem tas klients, kas ir pieteicies aizdevumam, protams, pie nosacījuma, ja visi kodi nav nozaudēti. Vērts pieminēt arī, ka, piesakoties aizdevumam internetā, klientiem ir jāaizpilda noteiktas formas anketa, kurā jānorāda pamatinformācija par sevi, t.sk. vārds, uzvārds, personas kods, epasts, mobilā telefona numurs un darba vieta. Secinājumi – vairāku līmeņu aizsardzības mehānisms aizsargā klientu un aizdevēju intereses.

Kādos gadījumos aizņemties nevajadzētu ?

Situācijas dzīvē mēdz būt dažādas, taču kredīti internetā vairumā gadījumu nav piemēroti reizēs, kad nav regulāri ienākumi vai nav ticība, ka naudu būs iespējams atdot līgumā noteiktajā termiņā. Lai arī pirmais kredīts bez komisijas maksas nenoliedzami ir pievilcīgs risinājums, taču jāņem arī vērā, ka maksa par līguma pagarināšanu ir salīdzinoši augsta un var sasniegt pat 27% mēnesī. Paralēli nedrīkst aizmirst arī soda sankcijas, kas ātrajiem kredītiem var pat pārsniegt 1% no aizdevuma summas dienā.

Šajā rakstā mēs aplūkojām, kā aizņemties naudu internetā, kā to izdarīt droši un, kādās situācijās aizņemties nedrīkst. Plāno aizņemties ? Rūpīgi izvērtē savu maksātspēju un aizņemies atbildīgi.