Cilvēki, kas iepriekš nekad nav aizņēmušies reizēm uzskata, ka kredīti ir pieejami tikai izredzētajiem, taču tā nav patiesība. Ātrais kredīts internetā ļauj aizņemties ikvienam, kam ir reāli ienākumi un galva uz pleciem. Aizņemšanās notiek elektroniski un naudas aizdevums parasti tiek atteikts tikai tiem, kas kaut ko izdara nepareizi vai ir iekļauti parādnieku reģistros. Ja vēlies aizņemties pirmo reizi, ielūkojies atraiskredits.com sākumlapā un atradīsi piedāvājumus, kas ļauj aizņemties lētāk. Aizņemies atbildīgi.

Kā ātrais kredīts tiek piešķirts pirmo reizi ?

SVARĪGI – Jaunajiem klientiem  AKCIJAS piedāvājumi. Kredīti ar samazinātām procentu likmēm vai bez komisijas maksas. Aizdevēji vēlas pievilināt jaunus aizdevējus un šī iemesla dēļ ir gatavi dot arī atlaides. Piemēram, ja Tev ir 20 gadi un atbilsti aizdevēju prasībām, vari aizņemties līdz 100 Ls, 150 Ls vai pat 200 Ls bez komisijas maksas mazāk kā 1 stundas laikā. Aizņemies 100 Ls tagad un atmaksā 1 mēneša laikā, cik paņēmi.

Aizņemoties pirmajā reizē ir (a) jāaizpilda anketa un (b) jāpārskaita simboliska reģistrācijas maksa – 1 santīms. Pēc tam atliek norādīt vien, cik lielu aizdevumu vēlies iegūt un jāgaida atbilde. Aizdevējs izvērtēs tavu pieteikumu un sniegs atbildi dažu minūšu laikā (darba laikā). Pieteikties aizņēmumam vari 24 stundas dienaktī, taču nauda uz tavu kontu tiek pārskaitīta tikai darba laikā.

Ātrie kredīti ir paredzēti tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums cilvēkiem, kas zina finanšu saistību nozīmi. Situācijās, kad parāds  netiek atlīdzināts noteiktajā termiņā rodas divu veidu problēmas:

  • būs jāmaksā papildus par līguma pagarināšanu;
  • var nākties maksāt soda naudu;
  • var rasties problēmas ar kredītvēsturi (parādnieki var tikt ieķlauti parādnieku reģistros).

Ja problēmas ir īslaicīgas, tad kredīta pagarināšana ir labs risinājums, jo ļauj izvairīties no soda naudas par saistību nepildīšanu. Daži aizdevēji ir pretimnākošāki un ir noteikuši zemākas procentu likmes. Citi turpretim parādniekiem prasa maksāt uzreiz 30% mēnesī no neatmaksātās kredīta summas. Likmes ir augstas, tādēļ pareiza lēmuma pieņemšana ir būtiska. Mūsu skatījumā atbildība par šo lēmumu ir jāpieņem katram pašam un labākais veids, kā to izdarīt ir salīdzināt aizdevumus atraiskredits.com sākumlapā.

Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.