Vieglākais ceļš ne vienmēr ir labākais, taču viennozīmīgi vieglākais veids kā dabūt naudu internetā ir ātrie kredīti. Izvēloties šo variantu, ir iespējams iegūt papildus finanšu līdzekļus mazāk kā 20 minūtēs. Ja Tev ir vismaz 18/20 gadi, tīra kredītvēsture, epasts un bankas konts, tad vari aizņemties kaut tūlīt. Labākie kredītu piedāvājumi ir salīdzināti šī portāla sākumlapā.

Kā dabūt naudu internetā bez procentiem ?

Konkurence ātro kredītu jomā Latvijā ir samērā augsta, kas mudina uzņēmumus izdomāt aizvien jaunus veidus kā pievilināt jaunus klientus. Viens no efektīvākajiem paņēmieniem neapšaubāmi ir tā dēvētais “pirmais kredīts bez maksas”, kas ļauj dabūt 1 Ls – 200 Ls bez komisijas maksas (0%) uz 1 mēnesi. Tas nozīmē, ka Tu vari dabūt naudu internetā tūlīt un 30 dienu laikā atmaksāt tikpat, cik paņēmi.

Lai dabūtu naudu, veic dažas vienkāršas darbības :

  • salīdzini aizdevumus (iespēja ietaupīt vismaz 10 Ls – 50 Ls);
  • piesakies kredītam un aizpildi anketu;
  • apstiprini savu jauno profilu uzņēmuma mājas lapā;
  • norādi, cik daudz naudu vēlies aizņemties;
  • saņem aizdevumu savā kotnā.

Praksē visātrāk naudu internetā var saņemt tie klienti, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kur kreditoram. Ja konti ir dažādās bankās, tad līdz naudas saņemšanai vajadzēs gaidīt vismaz pāris dienas.

Ko darīt, ja atsaka kredītu ?

Diemžēl vai par laimi reizēm ātrais kredīts tiek atteikts. Galvenie iemesli, kādēļ tā notiek parasti ir divi – nepietiekami ienākumi un slikta kredītvēsture. Lai arī aizdevēju iespējas pārbaudīt klientu ienākumus ir maigi izsakoties ļoti ierobežotas, tomēr, ja ailē pie ienākumiem tiek ierakstīts nav, tad uzņēmumam ir pamatots iemesls atteikt aizdevuma izsniegšanu. Galu galā atmaksāt kredītu bez ienākumiem ir neiespējami, ja vien nav turīgi atbalstītāji, kas var izlīdzēt.

Attiecībā uz kredītvēsturi, naudas aizdevēji ir vēl stingrāki. Gadījumā, ja pieteikuma iesniedzējam ir negatīva kredītvēsture un viņš ir iekļauts kādā no parādnieku sarakstiem, tad klients tiek iekļauts riska grupā. Apstākļos, kad kredītsaistību pārkāpums ir noticis sen un ir ticis salīdzinoši ātri novērsts, daži aizdevēji pieļauj izņēmumus un ir gatavi naudu aizdot. Citi turpretim turās pie viedokļa, ka vienreiz pārkāpējs vienmēr pārkāpējs. Vienīgais ieteikums, ko šādos apstākļos varam dot ir pieteikties pie cita uzņēmuma (skat. portāla sākumlapu) vai pieteikties kredītam pret auto ķīlu. Šis risinājums ļauj saņemt līdz pat 90% no auto vērtības 1 dienas laikā. Labākais, ka ar auto joprojām var turpināt braukt. Auto kalpo kā ķīla uz pilnvaras pamata, turklāt maksimālais naudas atmaksas termiņš ir 5 gadi.

Kopumā ir daudzi un dažādi veidi, kā dabūt naudu internetā, taču aizņemšanās ir pats vienkāršākais. Aizņemies atbildīgi.