Ātrie kredīti bez ķīlas internetā ir viens no veidiem kā papildināt savu bankas kontu situācijās, kad steidzami vajag naudu. Lai aizņemtos ir vajadzīgs epasts, mobilais telefons un, protams, konts bankā, uz kuru pārskaitīt naudu. Papildus tam vairums aizdēju pieprasa, lai klients pārskaita 1 santīms uz kreditora kontu. Ne vienmēr tas ir iespējams, tādēļ šoreiz par to, kā dabūt naudu, ja uz konta nav naudas, ne tik, cik melns aiz naga. Citiem vārdiem sakot par to, kā iegūstams aizdevums bez reģistrēšanās maksas.

Kuri kreditori ļauj dabūt naudu, ja uz konta nav pat 0,01 Ls ?

Ievadā jau noskaidrojām, ka absolūti lielākā daļa no kredītiem, kuriem iespējams pieteikties internetā prasa, lai klienta kontā būtu vismaz nedaudz naudas. Ja pārskaitījums tiek veikts vienas komercbankas ietvaros, tad parasti vajadzīgs vien 1 santīms, ja reģistrācijas maksa jāpārskaita uz citu banku, tad papildus jārēķinās ar komisijas maksu  20 sant. – 25. sant. Apstākļos, kad uz konta nav nemaz naudas ir divi uzņēmumi, kas izskata kredītu pieteikumus bez maksas. Skaidrības labad aplūkosim tos nedaudz tuvāk.

bigbank latvijaBigBank – kredīts bez reģistrācijas maksas un ķīlas līdz 7000 Ls. Atbilde par kredīta pieejamību tiek sniegta vidēji 24 stundu laikā, uz epastu nosūtot aizdevuma līgumu un kredīta atmaksas grafiku. Ja piedāvājums apmierina, jādodas parakstīt līgumu uz uzņēmuma filiāli. Šajā brīdī tiks prasīta komisijas maksa par līguma noformēšanu. Maksas  apmērs atkarīgs no aizdevuma summas. Detalizēti nosacījumi tiek nosūtīti uz klienta epastu jau iepriekš.

vivus kredītsVivus– kredīts bez ķīlas internetā uz laiku līdz 1 gadam. Maksimālā summa – 1000 Ls. Naudu kontā vari saņemt jau 15 minūtēs, pie nosacījuma, ka atbilsti uzņēmuma nosacījumiem (tīra kredītvēsture, regulāri ienākumi). Aizņemoties lielāku summu, tiek pievērsta lielāka uzmanība klienta pašreizējiem ienākumiem. Lielākas iespējas pirmajā reizē ir aizņemties mazāku kredītu.

Kurš no piedāvājumiem ir izdevīgāks ?

No iepriekš aplūkotajiem kredītiem, finansiāli izdevīgāks ir Bigbank kredīts, jo tā procentu likmes ir sākot no 16% gadā. Vivus turpretim prasa vismaz 10% mēnesī, taču tā priekšrocība ir krietni ātrāks naudas izsniegšanas temps. Izvēloties starp abiem šiem piedāvājumiem ir svarīgi saprast savas vajadzības un finansiālās iespējas. Apstākļos, kad vēlies dabūt naudu, jau uz konta pilnīgi nemaz nav naudas visi aizdevēji var likties labi. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka ilgtermiņā izdevīgāks ir bigbank aizdevums. No otras puses, ja steidzami vajadzīga nauda, tad aizņemšanās no vivus var būt alternatīva, kuru vērts izvērtēt.

Atbildīga aizņemšanās

Ātrais kredīts internetā un patēriņa kredīts gluži tāpat kā ikviens cits aizdevums prasa, lai aizņēmējs rūpīgi izvērtētu savas finansiālās iespējas. Aizņemoties nepārdomāti pastāv būtisks risks, ka kredīts kalpos nevis kā atbalsts, bet lielu nepatikšanu cēlonis. Aizņemies atbildīgi un rūpīgi izvērtē savas vajadzības un finansiālās iespējas.