Steidzami vajag kredītu, bet nezini, kur aizņemties ? Kredīti bez ķīlas ļauj saņemt līdz pat 2000 Lt bez procentiem (0% komisija) uz 30 dienām mazāk kā 20 minūtēs. Tev nevajadzēs galvotāju, papīra izziņas vai ķīlu. Viss, kas nepieciešams Tev jau ir – (a) bankas konts, (b) epasts, (c) mobilais telefons. Šobrīd visi Latvijas iedzīvotāji var pieteikties kredītam 24 stundas dienaktī. Vairāk par kredītu piedāvājumiem vari uzzināt ATRAISKREDITS.COM sākumlapā. Aizņemies atbildīgi.

Kā iegūstami kredīti bez ķīlas pensijas vecumā ?

Pašlaik ātrie kredīti un patēriņa kredīti ir kļuvuši par vienu no populārākajiem aizdevmu veidiem. Kredīts ir pieejams bez liekām formalitātām, arī tad, kad citi aizdevēji jau sen vairs nestrādā. Daži uzņēmumi, piemēram, piedāvā kredītu līdz 200 Ls izsniegt pat plkst. 7.00 vai plkst. 23.50. Tajā pašā lai kā, lai arī kā gribētos kredīts bez ķīlas netiek izsniegts naktī, jo to nepieļauj Latvijas likumdošana.
Lai aizņemtos bez ķīlas, Tev jāveic sekojošas darbības:

  • aplūko kredītu salīdzinātāju un atrodi, kurš bez ķīlas aizdevums pensionāriem ir izdevīgākais;
  • piesakies kredītam un aizpildi anketu;
  • pārskaiti reģistrācijas maksu 0,01 Ls apmērā uz kreditora kontu;
  • norādi, cik liels aizņēmums vajadzīgs;
  • saņem naudu savā kontā.

Ja viss izdarīts pareizi un Tavs bankas konts ir tajā pašā komercbankā, kur aizdevējam, tad naudu varēsi saņemt jau pavisam drīz. Pensijas vecums nav šķērslis, lai izmantotu kredītiestāžu pakalpojumus. Pensionāri nešaubīgi ir vieni no uzticamākajiem klientiem un aizdevēji par to ir informēti. Pretējā gadījumā, līdz aizdevums pie tevis var nonākt vien nākamajā vai aiznākamajā dienā.

Cik maksā kredīts bez ķīlas un darba vietas ?

Mūsu pieredz liecina, ka izdevīgākie ātrie aizdevumi bez ķīlas nav dārgāki par 10% mēnesī (aizņemoties uz 1 mēnesi). Protams, katram aizdevējam ir savi nosacījumi, tādēļ pirms aizņemšanās ir svarīgi iepazīties ar visām izmaksām un izlasīt kredīta līgumu līdz beigām. Esi informēts par savām tiesībām un pienākumiem.
Kas notiek, ja tiek kavēti kredītmaksājumi ? Šādā gadījumā kredītdevējs ir tiesīgs pieprasīt maksu par kredīta termiņa pagarināšanu vai soda naudu par saistību nepildīšanu. Lai nesabojātu savu kredītvēsturi ir svarīgi pildīt saistības savlaicīgi, jo savādāk iespējas aizņemties nākotnē būs stipri ierobežotas. Tas attiecas ne tikai uz kredītiem bez ķīlas pensionāriem, bet arī uz hipotekāro kredītu vai auto līzingu. Aizņemies atbildīgi.