Izdevīgākie ātrie kredīti tiek intenetā tiek izsniegti bez ķīlas dažu minūšu laikā. Jaunajiem klientiem iespējams daudzos gadījumos aizņemties bez komisijas maksas uz 1 mēnesi (salīdzināt visus lētākos kredītus). Diemžēl kredīti bez darba vietas vairs nav pieejami, jo ir mainījusies Latvijas likumdošana, kas aizdevējiem paredz bargākus sodus par šādu darījumu veikšanu. Aizņemieties atbildīgi.

Kredīti bez ķīlas ir jāatmaksā 30 dienu laikā no aizdevuma saņemšanas brīža, taču to iespējams izdarīt arī ātrāk, bez soda sankcijām. Maksimālā summa, ko iespējams saņemt bez komisijas maksas ir 200 LVL, taču, ja esiet gatavi maksāt komisiju, variet saņemt krietni vien lielākas summas.

Galvenās kreditoru prasības: (a) regulāri, oficiāli ienākumi, (b) klients nav iekļauts parādnieku reģistros.

Ātrais kredīts bez ķīlas internetā

Lai saņemtu ātro kredītu jums nav nepieciešama izziņa no darba vietas, galvotājs vai ķīla, taču ir vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, aktivizēta internetbanka, epasts un mobilais telefons. Pēc reģistrācijas pieteikuma aizpildīšanas izvēlētā kreditora mājas lapā, nauda kontā tiek ieskaitīta aptuveni 15 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka jums un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Pretējā gadījumā var nākties gaidīt līdz pat 1 dienai, taču tas gadās reti, jo visiem lielajiem uzņēmumiem ir konti visās Latvijas komercbankās.

Neskatoties uz to, ka nav nepieciešama ķīla vai darba devēja izziņa, kredīta saņemšanai klientam ir jāspēj izpildīt divus priekšnoteikumus – (1) tīra kredītvēsture (nedrīkst būt kavēti kredītmaksājumi un parādsaistības), (2) regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt parādu. Kurš no tiem izdevīgāks, variet salīdzināt portāla sākumlapā, katram ir savi plusi.

Kredīts bez procentu maksas – vai realitāte ?

Agrāk gandrīz ikviens aizdevējs reklamēja, ka piedāvā “kredītu bez maksas”, taču tas bija tikai reklāmas sauklis. Vienīgais, kas klientiem tika piedāvāts bija kredīts bez procentiem ar termiņu līdz 30 dienām. Tajā pašā laikā arī šis piedāvājums ir izdevīgs, jo ļauj ietaupīt uz procentu rēķina vismaz pāris latus/eiro. Jāatceras gan, ka neatmaksājot parādu noteiktajā laikā būs jāmaksā par līguma pagarināšanu. Prakse liecina, ka maksa par aizdevuma pagarināšanu var atšķirties pat vairāk kā trīs reizes. Tas var likties nebūtiski un maz, taču, ja aizņemsieties 200 LVL, tad par termiņa pagarināšanu var nākties maksāt 25 vai 75 LVL. Atšķirība ir vairāk kā ievērojama, tādēļ vienmēr ir vērts rūpīgi salīdzināt vairākus piedāvājumus. Maldīgs ir uzskats, ka tirgus līderi vienmēr ir arī izdevīgākie. Gluži pretēji, jaunie uzņēmumi ir spiesti darīt visu, lai iegūtu jaunus klientus un viss šajā gadījumā ir lielāka pretimnākšana saviem klientiem.

Kredīts bez procentu maksas ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, t.i. pirmajā reizē, taču pat, ja esiet šo piedāvājumu izmantojuši vienā uzņēmumā, variet to izdarīt atkārtoti kādā citā uzņēmumā. Pirmais kredīts bez maksas šobrīd ir piecu ātro kredītu izsniedzēju arsenālā, tādēļ būtu neprāts maksāt par kredīta saņemšanu, ja to var nedarīt. Šis piedāvājums ir tas, kas uzrunā visvairāk klientus, taču esiet uzmanīgi, neizlietojiet šo iespēju pa tukšo. Var pienākt reize, kad ātrais kredīts bez ķīlas ir ārkārtīgi nepieciešams un šādā situācijā ir labi, ja ir pieejams lētākais ātrais kredīts.

Kā atmaksāt kredītu bez ķīlas?

Ātro kredītu internetā ir iespējams atmaksāt jebkurā brīdī līguma termiņa ietvaros, bez soda procentiem, taču tas ir jāizdara ne vēlāk kā līdz līguma darbības beigām. Pretējā gadījumā jums būs jāmaksā par kredīta pagarināšanu (neizdevīgi). Lai atmaksātu kredītu bez ķīlas, ir jāveic naudas pārskaitījums uz kreditora bankas kontu, līdzīgi kā izpildot jebkuru maksājumu internetā. Šajā procesā ir svarīga precizitāte, jo tikai tādā veidā kreditors varēs saņemt viņam sūtīto naudu savlaicīgi. Vairums aizdevēju pieprasa norādīt klienta vārdu, uzvārdu, personas kodu, kā arī kreditora reģistrācijas numuru, bankas kontu un līguma numuru, bet ar precīzām prasībām ir iespējams iepazīties katra aizdevēja mājas lapā, vēl pirms līguma parakstīšanas.

Ātrie kredīti bez ķīlas ir īstermiņa risinājums un nav paredzēts ilgtermiņa finanšu problēmu risināšanai. Aizdevums var palīdzēt, ja pēkšņi nedaudz pietrūkst līdz algai, taču, ja naudas trūkums ir akūts un piemeklē jūs katru mēnesi, tad aizņemoties variet pasliktināt savu tā jau ne visai spīdošu finansiālo stāvokli. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Kredīts bez ķīlas internetā ir viens no risinājumiem.