Ātrie kredīti internetā ir piedzīvojuši strauju izaugsmi un to apgrozījums gadā pārsniedz vairākus desmitus miljonus latu. Tajā pašā laikā ir tikai daži kredīti, kur nav jāpārskaita 1 santīms, lai saņemtu aizdevumu savā kontā. Klientu pārbaude, izņemot reģistrācijas maksas pārskaitījumu no klienta konta ir standarta procedūra. Tajā pašā laikā Latvijā darbojas daži aizdevēji, kas pamanās iztikt bez reģistrācijas maksājumiem. 

Kuri kredīti ir iegūstami bez 1 santīma reģistrēšanās maksas ?

Pašlaik atraiskredits.com sākumlapā ir pieejami aizdevumi, kas ļauj aizņemties ar 0% līdz pat 150 Ls. Tajā pašā laikā, ja kontā svilpo vējš, šie uzņēmumi nevarēs palīdzēt. Ja vēlies pieteikties kredītam bez 0,01 Ls pārskaitīšanas, tad ir tikai divi varianti:

Vivus – kredīts līdz 1000 Ls 15 minūtēs. Vivus strādā katru dienu no plkst. 7.00 līdz plkst. 24.00. Pieteikties aizdevumam var ikviens, kas sasniedzis 20 gadu vecumu. Šajā uzņēmumā vari aizņemties, ja Tev ir tīra kredītvēsture (nav kavētas parādsaistības un kredītu maksājumi).

Bigbank – patēriņa kredīts līdz 7000 Ls 2 – 4 dienu laikā. Uzņēmums Bigbank nosūta individuālu kredīta piedāvājumu uz klienta epastu. Ja piedāvājums apmerina, ir jādodas uz Bigbank filiāli un jāparaksta līgums klātienē. Aizņemties no Bigbank var ikviens, kas sasniedzis 20 gadu slieksni un ir ar tīru kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem.

Kurš no piedāvātajiem kredītiem ir lētāks ?

Finansiāli nešaubīgi izdevīgāks ir Bigbank kredīts, jo tā procentu likmes sākas no 16% gadā. Vivus aizdevums turpretim ir iegūstams nesalīdzināmi ātrāk (mazāk kā 1 stundas laikā), taču tā izmaksas ir dramatiski augstākas un sasniedz vidēji 100% gadā. Secinājumi ? Ja steidzami vajag naudu un nav laiks domāt par ietaupījumu, tad vivus kredīts būs izdevīgāks. Tajā paša laikā, ja vari gaidīt 2 – 4 darba dienas, tad aizņemties no Bigbank varēsi daudz izdevīgāk.

Ja neesi pārliecināts, kurš no kredītiem labāk atbilst tavām interesēm, salīdzini patēriņa kredītus. Bez jau šeit apskatītajiem ir vēl citi, taču jārēķinās, ka aizņemties bez santīma reģistrācijas maksas varēsi tikai šajos divos uzņēmumos. Aizņemies atbildīgi, taču pirms tam rūpīgi izvērtē savas finansiālās iespējas un iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā.