Patēriņa kredīti par vienu latu līdz 250 Ls. Jauns uzņēmuma Credit24 akcijas piedāvājums, kas ļauj jaunajiem klientiem aizņemties no 50 Ls līdz 250 Ls uz laiku līdz 1 mēnesim. Termiņa beigās atmaksā par 1 latu vairāk kā paņēmi. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

pieteikties credit24 kredītam šeit

Kam ir pieejami kredīti par latu ?

credit24Ievadā minētā akcija attiecas uz uzņēmuma jaunajiem klientiem, kam vajadzīgi īstermiņa aizdevumi. Obligāta prasība – regulāri ienākumi un tīra kredītvēsture (nedrīksti būt iekļauts parādnieku reģistros). Lai pieteiktos aizdevumam ir vajadzīgs (a) bankas konts, (b) epasts, (c) mobilais telefons. Piesakoties aizdevumam, Tev būs jāaizpilda anketa un jāpārskaita 1 santīms uz uzņēmuma bankas kontu. Procedūra ļauj pārliecināties, ka Tu esi patiesais konta īpašnieks.

Piesakies kredītam 24 stundas dienaktī. Atbildi saņemsi Credit24 darba laikā mazāk kā 1 stundas laikā un pozitīva lēmuma gadījumā arī nauda kontā tiks ieskaitīta pavisam drīz.

Kā aizņemties lētāk ?

Ja neesi pārliecināts, vai šis aizdevumu veids ir Tev piemērotākais, ielūkojies atraiskredits.com sākumlapā un aplūko, kuri naudas kredīti ir pašlaik Tev izdevīgākie. Mūsu pieredze liecina, ka daudzos gadījumos labākus nosacījumus var piedāvāt īstermiņa bezprocentu kredīti vai pat ilgtermiņa patēriņa kredīts ar termiņu līdz 5 gadiem.

Mazie naudas aizdevumi līdz 150 Ls ļauj aizņemties vispār bez komisijas maksas uz laiku līdz 1 mēnesim. Credit24 galvenā priekšrocība ir aizdevuma summa – 250 Ls. Ja Tev nepietiek ar 150 Ls vai pat ar 200 Ls, ko piedāvā daži uzņēmumi, tad, iespējams, ka kredīts par vienu latu varētu izlīdzēt.

Ņem vērā – parāds obligāti ir jāatmaksā līgumā noteiktajā laikā. Pretējā gadījumā būs jāmaksā papildus par līguma pārkāpšanu un tas nekad nav lēti. Aizņemies tikai tad, ja esi pilnīgi drošs, ka varēsi atdot naudu laikā. Aizņemies atbildīgi, taču neazmirsti izvērtēt savu maksātspēju. Labāk savilkt jostu un krāt naudu zeķē nekā pēc tam maksāt procentus svešiem cilvēkiem par savu vēlmi iegūt kādu konkrētu lietu vai piepildīt mērķi nedaudz ātrāk.

Daudzi Latvijas iedzīvotāji dzīvo no algas līdz algai. Praksē tas nozīmē, ka jebkuri ārkārtas tēriņi iecērt pamatīgu robu ģimenes budžetā. Padomā, vai spēsi izdzīvot nākamo mēnesi pēc parāda atdošanas bez tik lielas summas, cik aizņēmies.