Jelgava nešaubīgi ir viena no dinamiskākajām Latvijas pilsētām, kurā kopā sadzīvo uzņēmēji, studenti un pensionāri. Katru rītu strādāt uz Rīgu dodas tūkstošiem jelgavnieku un daudziem liela daļa ieņēmumu aiziet transporta izdevumos. Šajos apstākļos kredīti Jelgavā un lombardi Jelgavā reizi pa reizei ir vajadzīgi gandrīz ikvienam.

Kuri kredīti un lombardi Jelgavā ir izdevīgākie ?

Tādas bankas kā Swedbank, Bigbank, Citadele un DNB neprasa komentārus, taču tās nav vienīgās, kurās var aizņemties naudu. Tieši šobrīd Jelgavā ir pieejami ātrie kredīti, kas ļauj aizņemties uz 1 mēnesi bez komisijas maksas (0%). Piemērs – paņem kredītā 100 Ls un 30 dienu laikā atmaksā tos pašus 100 Ls. Tas ir izdevīgi, taču diemžēl šādu iespēju var izmantot tikai pirmajā reizē. Ja vajadzīgs atkārtots naudas aizdevums, tad jāizvēlas kāds cits kredīts. Izdevīgākos joprojām vari atrast atraiskredits.com sākumlapā.

Attiecībā uz lombardiem var droši teikt, ka Jelgava ir salīdzinoši priviliģētā stāvoklī. Atšķirībā no pilsētām un apdzīvotām vietām, kur sastopams vien viens vai divi lombardi, Jelgavā to ir vesela jūra. Zināmākie lombardi Jelgavā ir:

  • A/S “Lombards Kurzeme” (Lielā iela 15);
  • A/S “Zemgales lombards” (Raiņa iela 15);
  • A/S “Orbīta” lombards (Pasta iela 13).

Paralēli pastāv arī pavisam nelieli iestādījumi tādi kā “Maxi pluss” un “E-lats” lombardu filiāles (Dobeles šoseja 7, Drīksnas 4). Visos pieminētajos lombardos variet nodot mantas apmaiņā pret naudu, taču procentu likmes ir salīdzinoši augstas. Ja naudas kredīts vajadzīgs vien uz 10 – 30 dienām, tad daudz izdevīgāki varētu būt ātrie kredīti, pie nosacījuma, ka parāds tiek atlīdzināts savlaicīgi.

Lombardu galvenais pluss ir risku ierobežošana ar ķīlas vērtību. Apstākļos, kad prece netiek izpirkta, lombards pārņem to savā īpašumā un pārdod pēc saviem ieskatiem. Attiecībā uz ķīlas devēju nekādas pretenzijas vairs nevar tikt vērstas. Savukārt ātrie kredīti Jelgavā tāpat kā citur Latvijā paredz, ka, nepildot saistības, pret aizņēmēju var tikt vērsti pasākumi, kas paredz soda naudas piedziņu.

Iepriekš neesi apmeklējis un nezini, kurš lombards vai kredīts Jelgavā ir izdevīgākais, tad salīdzini kredītus tepat pie mums vai apstaigā vairāku lombardu filiāles. Katrā no tām par tevis piedāvāto ķīlu tiks piedāvāta cita cena, līdz ar to ir vērts pacensties un apstaigāt vismaz 3 – 4 uzņēmumu filiāles. Šādā veidā vari iegūt pat vairākus desmitus latu, nemaz nerunājot par atšķirīgām procentu likmēm katrā no lombardiem.

Aizņemies atbildīgi. Izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.