Brīžos, kad pietrūkst finanšu līdzekļi, naudas kredīts 200 Ls bez procentiem noder daudziem. Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju pirmais kredīts par brīvu tiek piedāvāts vairākos uzņēmumos uz laiku līdz 1 mēnesim. Praksē tas nozīmē, ka ikviens pilgadīgs iedzīvotājs var aizņemties bez procentiem ātri un vienkārši.

Kā iegūstams kredīts 200 Ls bez procentiem?

Pirms aizņemties ir daudzas neskaidrības gan par pašu procesu, gan par līguma noteikumiem. Svarīgākais – aizņemoties līdz 200 Ls uz 30 dienām, iespējams atmaksāt tikai tik, cik paņemts. Šādu iespēju nepiedāvā visi uzņēmumi. Izdevīgākie ir apkopoti portāla atraiskredits.com sākumlapā, taču pirms ņemt kredītu ir vērts pievērst uzmanību tādām niansēm kā pieejamās summas lielums, kredīta izsniegšanas laiks, komisijas maksa par līguma termiņa pagarināšanu. Pēdējais no faktoriem ir būtisks situācijās, kad rodas problēmas ar naudas savlaicīgu atmaksu un tas gadās aptuveni 15% klientu. Ja nepieciešams kredīta pagarinājums, to ir iespējams dabūt, pārskaitot attiecīgu naudas summu uz aizdevēja bankas kontu.

Vairumā gadījumu komisijas maksa par kredīta termiņa pagarināšanu ir aptuveni 22% mēnesī, taču ir gan lētāki, gan dārgāki aizdevēji. Paralēli jāņem vērā, ka kredīts 200 Ls bez procentiem pie katra kreditora ir pieejams tikai 1 reizi. Ja vēlaties aizņemties atkārtoti, izvēlēties citu aizdevēju un ietaupiet vismaz 10 Ls.

Lai saņemtu naudas aizdevumu, veiciet sekojošas darbības:

  • salīdziniet visus piedāvājumus;
  • aizpildiet pieteikuma anketu aizdevēja mājas lapā;
  • pārskaitiet reģistrācijas maksu, ja tāda tiek prasīta uz kreditora bankas kontu;
  • norādiet vēlamo kredīta summu (nosūtot īsziņu, piezvanot uz klientu atbalsta dienestu un nosaucot savus identifikācijas datus vai veicot attiecīgas darbības aizdevuma sniedzēja mājas lapā).

Kad viss nokārtots, atliek vien gaidīt. Labākie kreditori sola naudu pārskaitīt 10 – 20 minūšu laikā pēc pieteikuma saņemšanas, taču nevajadzētu brīnīties, ja līdz naudas ieskaitīšanai kontā paiet ilgāks laiks. Visi kreditori līgumos norāda, ka garantē naudas pārskaitīšanu 1 – 3 dienu laikā, tomēr tik ilgstoša aizkavēšanās ir iespējama vienīgi ekstrēmos gadījumos un praksē tomēr nauda tiek ieskaitīta 10 minūšu līdz 1 stundas laikā.

Cik maksā naudas kredīts bez procentiem īstenībā?

Ievadā jau norādījām, ka aizņemoties pirmo reizi ir iegūstams kredīts 200 Ls bez procentiem, taču jāņem vērā, ka kavējoties ar aizdevuma atmaksu var nākties maksāt par līguma pagarināšanu. Paralēli, nepildot saistības, aizdevējam ir tiesības pieprasīt soda naudu, kuras apmērs var pārsniegt pat 1% no parāda summas dienā. Vienīgais mierinājums šajos gadījumos ir likumdošanā iestrādātā norma, kas nosaka, ka soda sankcijām ir jābūt samērīgām ar pārkāpuma smagumu, kā rezultātā soda naudas apmērs nepārsniegs 100% no kredīta summas. Galvenais zaudējums šādos gadījumos gan nav finansiāls, bet gan nemateriāls. Nepildot saistības, tiek sabojāta kredītvēsture un to nav iespējams izlabot 10 gadus, jo tieši tik ilgu laiku informācija par pārkāpumu tiek glabāta parādnieku datu bāzēs. Sabojājot kredītvēsturi, aizņemties kļūst ārkārtīgi sarežģīti. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.