Naudas aizdevums no Kredīts 24 (Credit24) sniedz iespēju saņemt līdz pat 2000 Ls aptuveni 15 minūšu laikā. Tiesa, ne vienmēr tieši šis aizdevējs piedāvā klientiem visizdevīgākos noteikumus. Mūsu pieredze liecina, ka situācijās, kad vajadzīgi vien 10 Ls līdz 150 Ls vai arī aizdevums uz ilgāku termiņu izdevīgāki (lētāki) ir vairāki citi piedāvājumi. Ja arī Tu neesi pārliecināts, ka kredīts 24 ir 100% labākais, salīdzini aizdevumus atraiskredits.com sākumlapā.

Kredīts 24 stundas dienā 365 dienas gadā – kas tas ir ?

Jebkurš nebanku kredītu devējs, kas piedāvā savus pakalpojumus internetā ļauj aizņemties gan brīvdienās, gan darba dienās. Turklāt pieteikties jebkuram kredīts 24 devējam ir iespējam visu dienakti. Tiesa, ir kāda nianse – nauda uz aizņēmēja kontu tiek pārskaitīta tikai uzņēmuma darba laikā. Šī iemesla dēļ pirms aizņemšanās ir vērts ielūkoties kredītu salīdzinātājā (skat.informāciju iepriekš) un aplūkot līdz cikiem strādā konkrētais aizdevējs.

Lai pieteiktos aizdevumam nav vajadzīgas papīra izziņas vai galvotājs, taču tas nenozīmē, ka kredītsaistības būtu mazāk nopietnas nekā aizņemoties bankā. Naudas saņemšanai Tev būs nepieciešams: (a) bankas konts, (b) epasts, (c) mobilais tālrunis, (d) internetbankas profils vai došanās uz savas bankas filiāli. Daži no uzņēmumiem, kuros patreiz tiek piedāvāts kredīts 24 stundas diennaktī pašlaik piedāvā īpašas akcijas, kas ļauj saņemt pirmo kredītu bez procentu maksas, t.i. atmaksāt 1 mēneša laikā tieši tikpat, cik paņemts.

Praksē pieteikšanās aizdevumam ir salīdzinoši vienkāršs process, kas neaizņem vairāk par 1 – 2 minūtēm un ietver šādus soļus: (a) jāsalīdzina kredīti, (b) jāpiesakās kredītam un jāaizpilda anketa, (c) jāapstiprina profils, nosūtot 1 santīmu uz aizdevēja kontu, (d) jāgaida atbilde. Pie nosacījuma, ka viss ir izdarīts pareizi, Tu saņemsi papildus finansējumu mazāk kā 1 stundas laikā (kreditora darba laikā). Visātrāk naudu parasti saņem tie, kam ir konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam.

Kam tiek atteikta kredīta izsniegšana ?

Saskaņā ar aizdevēju nosacījumiem naudas kredīts tiek atteikts tiem klientiem, kas (a) neatbilst vecuma ierobežojumiem (parasti aizdod no 20 gadiem), (b) negūst regulārus, oficiālus ienākumus un (c) ir iekļauti parādnieku reģistros. Ja Tu atbilsti visiem šiem kritērijiem, tad pastāv 99,99% iespēja, ka naudas kredīts 24 Tev tiks piešķirts.

Aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksā naudu savlaicīgi.