Patēriņa kredīts 4000 Ls bez ķīlas un lielākā apmērā ir pieejams no 20 gadu vecuma 2 dienu laikā Ar šādu naudas summu iespējams izdarīt daudz – iegādāties vai saremontēt auto, uzlabot dzīvokli, savest kārtībā veselību un daudz ko citu. Vēlies saņemt šo naudas kredītu, uzzini, kurš ir izdevīgākais patēriņa kredīts (spiežot uz pogas zemāk) , vai lasi tālāk un uzzini, kā aizņemoties ietaupīt vismaz pāris desmitus vai simtus latu.

Ātrais patēriņa kredīts internetā 4000 Ls apmērā bez ķīlas

pieteikties kredītam šeit
Bez ķīlas ātrais kredīts līdz 4000 Ls tiek izsniegts samērā reti. Vairums Latvijas iedzīvotāju aizņemas līdz nākamajai algai (līdz 100 Ls) vai līdz 3000 Ls (lielākiem pirkumiem), tomēr, ja vajadzīgs, iespējams arī kredīts 4000 Ls. Kredīts šādā apmērā prasa rūpīgu izpēti, tādēļ ir vērts aplūkot vairāku komercbanku tīmekļa vietnes, lai uzzinātu, kādi piedāvājumi šobrīd ir spēkā. Prakse liecina, ka neviena banka savus nosacījumus publiski neatklāj un liek aizpildīt pieteikumu internetā. Līdzīgi rīkojas arī patēriņa kredītu uzņēmumi, taču tie atbildi sniedz dažu minūšu līdz dažu stundu laikā, t.i. krietni ātrāk  nekā bankas. Tomēr bankām ir kāda priekšrocība, kas to piedāvājumus padara ļoti vilinošus. Zemākas procentu likmes un ikmēneša maksājums ir galvenais iemesls, kādēļ vērts izvēlēties bankas, taču jāņem vērā, ka prasības naudas kredīta izsniegšanai ir krietni augstākas. Kredīts 4000 Ls un vairāk tiek izsniegts tiem cilvēkiem, kam ir regulāri ienākumi, tīra kredītvēsture un niecīgas kredītsaistības. Naudas kredīta pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas, tādēļ ir vērts aizpildīt pieteikumus vairākās bankās un kredītiestādēs. Ja piedāvājums apmierina, parakstiet līgumu, ja nepatīk, neliekaties ne zinis. Kredīta pieprasījuma aizpildīšana neuzliek nekādas saistības. Situācijās, kad nauda nepieciešama, bet aizņemties bez ķīlas nav iespējams, var palīdzēt autolombards, kas ļauj ieķīlāt auto un turpināt braukt ar savu auto visu kredīta atmaksas periodu. Maksimālā summa ir 15`000 Ls un nauda tiek izsniegta 1 dienā.

Cik maksā naudas kredīts līdz 4000 ?

Pieteikšanās kredītam ir bez maksas, taču parasti aizdevēji prasa samaksu par kredīta noformēšanu. Minimālā komisija sākas no 20 Ls, bet var pārsniegt pat 1% no kredīta summas. Ja kredīts ir 4000 Ls, tad komisijas maksa par naudas aizdevumu būtu vismaz 40 Ls. Savukārt procentu likmes par naudas kredīta izmantošanu ir sākot no 1,6% mēnesī, reizēm arī mazāk. Tā kā aizņēmums 4000 Ls ir samērā liels, ir vērts veikt rūpīgu izpēti, jo, visticamāk, atmaksāt kredītu nāksies vēl ilgāk kā vienu gadu.

Ja rodas problēmas ar naudas aizņēmuma savlaicīgu atmaksu, var izmantot kredītbrīvdienas (ja tiek pieļautas) vai pagarināt kredīta atmaksas periodu. Jāņem gan vērā, ka jebkādi līguma grozījumi, t.sk. kredīta brīvdienas var kalpot par pamatu, lai veiktu grozījumus līgumā. Pirms speriet šādu soli, noteikti pārliecinieties, ka tas jūsu situāciju nepasliktinās. Teorētiski aizdevēja uzdevums būtu brīdināt par šādu iespēju, bet dzīvē mēdz notikt visādi.

Kādas ir alternatīvas aizdevumam līdz 4000 Ls?

Ātrais patēriņa kredīts ļauj aizņemties līdz 200 Ls bez procentiem un ķīlas 10 minūtēs vai līdz 1000 Ls pret samērīgu komisijas maksu 15 minūtēs (skat. atraiskredits.com sākumlapu). Otra alternatīva ir banku aizdevumu, bet to jau apskatījām iepriekš, savukārt trešā alternatīva ir aizņemšanās no radiem vai draugiem. Ja attiecības ir labas, naudas aizdevums būs pieejams. Lombards ir pēdējā alternatīva, jo ieķīlājot vērtslietas, tās nav iespējams paturēt savā rīcībā, kā to pieļauj auto lombards, turklāt ir jārēķinās, ka, nepildot saistības, ķīla var tikt zaudēta.