Darbs var nepatikt, taču darba vieta mūsdienās ir liela vērtība. To sevišķi labi var saprast, kad ir vajadzīgs aizdevums, jo kredīts ar darba vietu ir iegūstams daudzkārt vieglāk nekā ja tās nebūtu. Vairāki aizdevēji šobrīd piedāvā pirmo kredītu bez maksas (skat. atraiskredits.com sākumlapu) (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim, turklāt naudu iespējams saņemt jau 10 – 15 minūtēs. Kredīts ar darba vietu ir pieejams bez nodrošinājuma un bez galvotāja.

Kredīts ar darba vietu bez maksas internetā

kredīts ar darba vietu bez ķīlasIevadā jau norādījām, ka kredīts ar pastāvīgu darba vietu ir iegūstams ārkārtīgi vienkārši, turklāt aizdevums līdz 200 Ls ir pieejams bez % dažu minūšu laikā. Maksimālais termiņš, uz kuru tiek aizdots kredīts bez maksas ir 30 dienas, taču, ja vajag, aizdevuma termiņu var pagarināt. Šis papildpakalpojums nav lēts un par tā izmantošanu var nākties piemaksāt pat 27% no neatmaksātās aizdevuma summas mēnesī. Likmes ir augstas, tādēļ ir vērts darīt visu iespējams, lai paņemtais kredīts ar darba vietu tiktu atlīdzināts savlaicīgi. Vajadzības gadījumā līguma termiņu iespējams pagarināt neierobežotu reižu skaitu.

Pirms izsniegt kredītu aizdevēji pārbauda informāciju par klientu – kredītvēsturi un ienākumu regularitāti. Kredītvēsture tiek pārbaudīta, izmantojot speciālus parādnieku reģistrus (datu bāzes), kuros apkopota informācija par cilvēkiem, kas nav atlīdzinājuši parādus līgumā noteiktajā termiņā. Savukārt darba vietas esamība tiek pārbaudīta divos veidos – (1) aplūkojot Valsts sociālās apdrošināšnas aģentūras (VSAA) rīcībā esošo informāciju par klienta nomaksātajiem nodokļiem pēdējo sešu mēnešu laikā vai (2) paļaujoties uz klienta sniegto informāciju. Pēdējo no metodēm pielieto tie uzņēmumi, kas ir paši sev noteikuši stingrākas prasības vai arī vienkārši nevēlas tik ļoti riskēt. Atgūt naudu no aizņēmējiem bez pastāvīgiem ienākumiem ir daudz grūtāk, taču nav neiespējami. Tieši šī iemesla dēļ internetā joprojām ir pieejams arī kredīts bez darba vietas un šo pakalpojumu ik dienas izmanto vairāk simti no kopumā vairāk kā 100 tūkstošiem Latvijā reģistrētajiem bezdarbniekiem.

Kā iegūstams kredīts ar darba vietu internetā?

Ātrais naudas kredīts internetā ar darba vietu ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem, kas spēj izpildīt iepriekšējā rindkopā minētos nosacījumus. Aizdevuma saņemšanai ir vajadzīgs (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) mobilais telefons, (3) epasts, (4) bankas konts uz kuru pārskaitīt naudu, (5) internetbankas pieslēgums. Ja jūsu rīcībā ir mobilais telefons ar interneta pieslēgumu, dators nebūs nepieciešams. Savukārt internetbankas pieslēgums ir nepieciešams, lai pārskaitītu 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu. Šis mini maksājums kalpo kā apliecinājums, ka pieteikuma iesniedzējs ir arī konta īpašnieks. Kredīts ar darba vietu ir pieejams vienkārši, turklāt  daži aizdevēji, piemēram, Vivus neprasa šo reģistrācijas maksu un ļauj aizņemties līdz pat 1000 Ls, taču diemžēl nepiedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas. Kad plānojat aizņemties, ir vērts aplūkot dažādas kredītu alternatīvas atraiskredits.com sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt pilnvērtīgi.