Aizņemšanās, lielākoties,  nav patīkama, tomēr ir reizes, kad bez tās diemžēl nevar iztikt. Situācija ir vēl nopietnāka cilvēkiem, kam vajadzīgs kredīts ar kavētiem maksājumiem. Šobrīd aizdevēji ir kļuvuši daudz stingrāki un kavētājiem īpaši nevēlas aizdot naudu, taču vienmēr ir izņēmumi.

Kā iegūstams kredīts ar kavētiem maksājumiem internetā ?

Laba ziņa – pašlaik ātro kredītu uzņēmumi ļauj jaunajiem klientiem īstermiņā (30 dienas) aizņemties bez procentiem. Sliktā ziņa – aizņemties ar kavētiem kredītmaksājumiem vai jebkuriem citiem maksājumiem šādā veidā ir krietni sarežgīti vai pat neiespējami. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja Tu esi kavējis parāda atmaksa laiku neilgu laiku, tad aizdevums vēl var būt pieejams. Tajā pašā laikā, ja Tev ir sabojāta kredītvēsture, esi iekļuvis parādnieku reģistro, aizņemties no ātro kredītu uzņēmumiem būs nereāli.

Otra labā ziņa. Joprojām ir iespējams aizņemties pret auto ķīlas garantiju. Saņem naudu un Turpini braukt ar savu auto arī turpmāk. Maksimālais aizdevuma termiņš ir 5 gadi, taču finansiāli izdevīgāk, lielākoties, ir atmaksāt kredītu maksimāli ātri. Pieteikties vari 24 stundas dienaktī. Pieteikumi darba dienās tiek izskatīti 30 minūšu laikā.

Trešā ziņa. Galvotāja piesaistīšana vienmēr var palīdzēt būtiski paaugstināt savas aizņemšanās iespējas. Tas iespējams vienīgi tajās situācijās, kad (a) galvotājam ir pastāvīga darba vieta un atbilstoši ienākumi, (b) pieprasītais kredīts ir samērīgi liels. Kreditorus, kas gatavi aizdot uz šādiem noteikumiem variet atrast atraiskredits.com lapas augšpusē – sadaļā patēriņa kredīti (skat. aizdevējus, kas aizdod virs 2000 Ls).

Vai ir citi risinājuma veidi ?

Nevienam šķiet nebūs nekāds pārsteigums, ka aizņemšanās internetā nebūt nav vienīgā iespēja, kā tikt pie papildus varianti. Pirms domāt par to, vai ātrais kredīts ir labākais risinājums, ir svarīgi aprunāties ar tuviniekiem, draugiem vai darba kolēģiem. Jā, tas ir nepatīkami. Jā, tas nozīmē atzīt savas finansiālās grūtības. No otras puses, aizņemšanās no pazīstamas privātpersonas vienmēr būs lētāka, drošāka un izdevīgāka nekā kredīti no oficiāla aizdevēja.

Vai tuvs cilvēks neatteiks kredītu ? Viss atkarīgs no viņa materiālās rocības, ticības dotajam vārdam un savstarpējām attiecībām. Iedomājies, ka tavs draugs atnāk un saka, ka vajadzīgs kredīts ar kavētiem maksājumiem, bet banka vai nebanku kreditori atsaka. Vai Tu palīdzēsi ? Ja, varēsi, visticamāk, ka jā. Tieši tāpat jūtas arī tavi tuvie cilvēki. Aizņemies atbildīgi.