Droša aizņemšanās ir tas, ko vēlas ikviens kredītņēmējs. Papildus izmaksas, jaunas komisijas maksas vai mainīgas procentu likmes, t.i. tas, ko nevēlas neviens. Kredīts ar vienādiem maksājumiem ir labs risinājums, kas ļauj būt 100% drošam. Vajadzīgs īstermiņa aizdevums  līdz algai uz 1 mēnesi ? AtraisKredits.COM sākumlapā ir apkopoti izdevīgākie piedāvājumi ! Vajag vairāk par 200 Ls vai gribi kredītu uz ilgāku termiņu, tad turpini lasīt tālāk.

Patēriņa kredīts ar vienādiem maksājumiem bez ķīlas internetā

Šobrīd patēriņa kredīti ļauj aizņemties pat 7000 Ls dažu dienu laikā. Pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas. Termiņš līdz 5 gadiem. Atbilde dažās stundās.

pieteikties kredītam šeit
Lai saņemtu ilgtermiņa kredītu, ir jābūt vismaz 20 gadus vecam, ar regulāriem ienākumiem un ar tīru kredītvēsturi. Pēc pieteikuma izskatīšanas ir jādodas uz uzņēmuma filiāli un jāparaksta līgums. Alternatīva – patēriņa kredīti 15 minūtēs, taču jāatceras, ka to saņemšanai ir vajadzīgs krietni ilgāks laiks. Neskatoties uz to, kurš no risinājumiem tiek izvēlēts, kredīti ar vienādiem maksājumiem ļauj justies droši, jo aizdevuma atmaksas grafiks paredz, ka katru mēnesi ir jāmaksā vienāda summa.

Situācijās, kad aizņēmēja ienākumi nav pietiekami, aizdevēji, kas aizdod vairāk par 2000 Ls piedāvā piesaistīt galvotāju vai ķīlu. Visos pārējos gadījumos Tu vari aizņemties bez ķīlas.

Ko darīt, ja kredīts tiek atteikts ?

Saskaņā ar LR likumdošanu jebkurš kredītdevējs ir tiesīgs atteikt aizdevuma izsniegšanu, nepaskaidrojot iemeslus. Izņēmums – negatīva kredītvēsture. Reizēs, kad atteikuma iemesls ir negatīvs ieraksts parādnieku datubāzēs, klients par to ir jāinformē. Tādējādi, ja kredīts ar vienādiem kredītmaksājumiem bez ķīlas tiek atteikts, tad joprojām pastāv iespēja aizņemties pret ķīlu. Viens no variantiem ir auto ieķīlāšana uz laiku līdz 5 gadiem. Naudu vari saņemt 1 darba dienas laikā, vienlaikus turpinot braukt ar savu automašīnu. Maksimālā aizdevuma summa ir 10 tūkstoši latu, turklāt to var saņemt pat cilvēki ar sliktu kredītvēsturi vai bez oficiāliem ienākumiem. Tiesa, pastāv iespēja, ka problemātiskiem klientiem tiek piemērota augstāka komisijas maksa vai lielāki procenti.

Kredīta atmaksas gafika alternatīvas

Kredīts ar vienādi maksājumu nav vienīgā iespēja kā atdot parādu. Aizņemoties lielākas summas, Tu vari izvēlēties arī kredītu atmaksāt ar dilstošu grafiku. Šis risinājums ļauj sākotnēji ik mēnesi maksāt lielāku summu, bet aizdevuma pamatsummai sarūkot samazinās arī ikmēneša grafiks. Tradicionāli šādu variantu izvēlas cilvēki, kuriem patreiz ir lielāki ienākumi, taču nav pārliecība, ka tādi tie saglabāsies arī turpmākajos mēnešos vai gados. Aizņemies atbildīgi.