Atrast piemērotu darbu nav viegli, taču agri vai vēlu tas izdodas katram. Kad pietrūkst naudas līdzekļi ir iespējami vairāki risinājumi. aizņemties no tuviniekiem, pārdot kādu nevajadzīgu lietu lombardā vai aizņemties internetā. Ātrais kredīts bez darba pieredzes šobrīd ir pieejams tikai tad, ja paralēli pastāv kādi citi oficiāli un pārbaudāmi ienākumi. Aizņemties bez darba vietas pašlaik vairs nevar.

Kredīts bez darba pieredzes – vai reāls mērķis ?

Ievadā jau secinājām, ka naudas kredīts bez oficiāliem ienākumiem vairs nav iegūstams. Tajā pašā laikā vairāki naudas aizdevēji šobrīd cīnās par savu vietu zem saules un ar visiem līdzekļiem cenšas piesaistīt jaunus klientus. Viens no populārākajiem, īpašajiem piedāvājumiem ir  pirmais kredīts bez % maksas . Tas ļauj aizņemties bez komisijas maksas uz termiņu līdz 30 dienām. Maksimālā summa, ko īstermiņā var aizņemties bez procentiem ir 150 Ls – 200 Ls. Svarīgi – kredīts bez komisijas maksas katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja kādreiz vēlēsies aizņemties atkārtoti, ir vērts nopietni apsvērt, vai nebūtu prātīgāk izvēlēties citu ātro kredītu uzņēmumu.

Kāda ir standarta aizņemšanās procedūra internetā ?

Lai saņemtu naudu ir nepieciešams (1) epasts, (2) mobilais telefons, (3) bankas konts un (4) internetbankas pieslēgums. Absolūti lielākā daļa naudas aizdevēju pārbauda klienta personību, izmantojot internetbankas verificēšanas sistēmu (paroles, kodu kalkulators). Šī pieejam vienlaikus arī nodrošina, ka aizņēmējs iesniedz pareizo bankas kontu. Vienīgais aizdevējs, kurš joprojām izsniedz naudas aizdevumus līdz 1000 ls arī bez reģistrācijas maksas (bez 0,01 Ls) ir Vivus.lv. Vivus aizdod līdz pat 1000 Ls, tiesa katram klientam tiek noteikts kredītlimits, kas praksē nozīmē, ka kredīts bez darba pieredzes internetā1000 Ls aizdevums ir pieejams vien retajam. Aizņemšanās procedūra ietver četrus galvenos soļus:

  • jasalīdzina piedāvājumi, jāizvēlas izdevīgākais (skat. atraiskredits.com sākumlapu); 
  • jāaizpilda anketa kreditora mājas lapā; 
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa, ja tāda tiek prasīta; 
  • jānorāda kredīta apmērs – ar sms, piezvanot vai savā jaunizveidotajā profilā. 

Kad tas izdarīts, atliek vien gaidīt. Ja aizdevējam radīsies kādi jautājumi par ienākumiem, darba pieredzi vai citu anketā norādīto informāciju ar jums sazināsies. Klienti, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam savu naudu varētu saņemt 10 – 20 minūtēs. Pārējiem varētu būt jāgaida līdz 1 stundai vai ilgāk.  Ekstrēmos gadījumos, kad aizņēmējam un kreditoram ir konti dažādās bankās un notiek aizķeršanās starpbanku maksājumus, līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt līdz pat 1 dienai.

Izvērtējot klientu pieteikumus, kreditors pievērš mazu uzmanību pieteikuma iesniedzēja darba pieredzei, nedaudz lielāku uzmanību veltot ienākumiem, taču īpaša uzmanība tiek veltīta kredītvēstures analīzei. Cilvēkiem ar negatīvu jeb sabojātu kredītvēsturi aizņemties internetā ir samērā sarežģīti, jo kreditora skatījumā šīs grupas cilvēki ir ar paaugstinātu risku. Lielākas iespējas aizņemties ir gadījumos, kad klients ir iekļauts parādnieku reģistrā, taču iepriekšējās parādsaistības ir nokārtojis. Tas neformāli tiek traktēts, kā uzticību veicinošs pasākums un var palielināt iespējas aizņemties.

Detalizēta informācija par izmaksām, nosacījumiem un citiem svarīgiem faktoriem, kas saistīti ar lētākā aizdevuma izvēli ir atrodami vietnes sākumlapā. Pirms pieņemt galējo lēmumu, izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi, jo gadījumā, ja tas netiek izdarīts, ātrais kredīts bez darba pieredzes un procentiem var kļūt dārgāks nekā iecerēts. Komisijas maksa par līguma termiņa pagarināšanu ir sākot no 12%, biežāk virs 20% no aizdevuma summas mēnesī. Aizņemieties atbildīgi.