Ikvienam no mums vismaz 3 – 4 reizes dzīvē ir pilnībā jāmaina nodarbošanās. Protams, darba zaudēšana ir saistīta ar pārejošām materiālām grūtībām un nav nekas patīkams, taču tas ir vajadzīgs. Ja vajadzīgs papildus finansējums var noderēt kredīts bez ķīlas un darba vietas, taču jāatceras, ka pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.

Kur iegūstams kredīts bez ķīlas un darba vietas ?

Pašlaik internetā tiek piedāvāti vairāki aizdevumi bez komisijas maksas (0%), kas ļauj aizņemties līdz 200 Ls 15 minūtēs. Viena mēneša laikā ir jāatmaksā tikai tik, cik paņemts. Ja rodas problēmas ar savlaicīgu parāda atmaksu, ir iespējams pagarināt līguma darbību (par maksu). Visi izdevīgākie AKCIJAS kredīti bez darba vietas un ķīlas ir salīdzināti portāla sākumlapā. Ja vajadzīga lielāka aizdevuma summa (virs 500 Ls), tad krietni izdevīgāki būs patēriņa kredīti. Minimālā procentu likme patēriņa kredītiem ir 22% gadā, bet maksimālais termiņš 5 gadi.

pieteikties kredītam šeit

Ja neesi pārliecināts, kurš patēriņa kredīts bez ķīlas tev piemērotākais, vienkārši aizpildi pieteikuma anketu un saņemsi individuālu piedāvājumu. Protams, ne vienmēr aizdevums tiek piešķirts. Aizdevējam nav jāpaskaidro iemesli, taču visbiežāk atteikuma cēlonis ir ienākumu nepietiekamība vai slikta kredītvēsture. Kredīts bez ķīlas un darba vietas nav vienīgais risinājums, tādēļ atliek izskatīt citu variantu. Piemēram, šobrīd kredīts pret auto ķīlu ļauj turpināt lietot savu automašīnu un iegūt līdz pat 90% no auto vērtības 1 dienā. Šis kredīts bez banku starpniecības ir samērā jauns pakalpojums, taču, ņemot vērā pāsreizējo ekonomisko situāciju un komercbanku pasivitāti, tā popularitāte kļūst aizvien lielāka. Nauda pret auto ir pieejama uz laiku līdz 5 gadiem un to var saņemt pat 18 gadu vecumā (ja pieder savs auto).

Cik maksā naudas kredīts bez darba vietas un ķīlas ?

Salīdzinoši īstermiņā visizdevīgākais ir ātrais kredīts bez procentiem. Izmantojot šo pakalpojumu var aizņemties uz 1 mēnesi un atdot, cik paņemts. Šo iespēju katrā uzņēmumā var izmantot tikai 1 reizi, taču par laimi Latvijā darbojas vairāki aizdevēji, kas piedāvā līdzīgus noteikumus (skat. atraiskredits.com sākumlapu). Aizņemoties atkārtoti ātrais kredīts bez ķīlas izmaksā vidēji 10% līdz 25% mēnesī, taču jāatceras, ka nauda parasti tiek aizdota tikai uz 1 mēnesi. Ja jau sākotnēji esiet pārliecināti, ka naudas atmaksai vajadzēs ilgāku laiku, izvēlieties uzņēmumu, kas aizdod naudu uz ilgāku termiņu. Tas izmaksās lētāk, jo gadījumā, ja aizņēmums netiek atmaksāts savlaicīgi, būs jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu (no 15% līdz 30% mēnesī).

Kopumā ir skaidrs, ka kredīts bez ķīlas un darba vietas ir pieejams katram pēc vajadzības un iespējām, taču jāatceras, ka daudz labāk par aizņemšanos ir mēģināt samazināt savas izmaksas, atteikties no nevajadzīgām lietām. Tāpat ir vērts apsvērt iespēju aizņemties no tuviniekiem vai draugiem. Šādā veidā iespējams iegūt krietni izdevīgākas procentu likmes (0%) un elastīgāku atmaksas termiņu. Aizņemieties atbildīgi.