Šobrīd kredīts bez ķīlas internetā ir kļuvis par ļoti pieprasītu īstermiņa aizdevumu. Lai aizņemtos nevajag ķīlu, taču ir jābūt oficiāliem ienākumiem un nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistros. Jaunajiem klientiem īpaši AKCIJAS piedāvājumi. Piemērs – aizņemies līdz 200 Ls uz 1 mēnesi un noteiktajā laikā atmaksā tikai tik, cik paņēmi. Maks. summa bez ķīlas ir 7000 Ls. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Pieteikties kredītam bez ķīlas

kredīts bez ķīlas pieejams šeit

Kā iegūstams kredīts bez ķīlas internetā?

Aizņemšanās internetā ir ātrs veids, kā papildināt kontu dažu minūšu laikā. Nezini, kur dabūt kredītu ? Tas ir normāli, jo ne jau katru dienu ir vajadzīgs kredīts bez ķīlas. Mēs apkopojam un analizējām populārākos un izdevīgākos aizdevumus internetā. Lai iegūtu kredītu Tev būs vajadzīgs: (1) konts bankā (uz kuru saņemt naudu), (2) mobilā telefona pieslēgums, (3) internetbankas pieslēgums (jāpārskaita reģistrācijas maksa).

Kopumā pieteikšanās kredītam ietver sekojošus soļus:

  • jāsalīdzina visi ātrie kredīti bez ķīlas;
  • jāpiesakās pie izvēlētā kreditora;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa (ja tāda tiek prasīta);
  • jānorāda vēlamā aizdevuma summa;
  • jāsaņem nauda bankas kontā.

Pozitīva lēmuma gadījumā, kredīts bez ķīlas jūsu kontā tiks ieskaitīts 10 – 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka jums ir konts tajā pašā bankā, kur kreditoram.

Minimālais vecums, lai aizņemtos ir 18 – 20 gadi un vairums kreditoru veic arī ienākumu pārbaudi VSAA un VID reģistros. Paralēli tiek pārbaudīta arī klientu kredītvēsture un vairumā gadījumu tieši slikta kredītvēsture ir galvenais iemesls, lai atteiktu aizdevumu. Ja iepriekš pagātnē ir bijuši nopietni kredītsaistību vai parādsaistību pārkāpumi, tad kredīts bez ķīlas iespējams tiks atteikts. Šādā situācijā iespējams lielākus panākumus var sniegt kredīts pret auto ķīlu, kas ļauj aizņemties līdz pat 90% no auto vērtības 1 dienas laikā, vienlaikus saglabājot tiesības pārvietoties ar savu auto.

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, pirms aizņemšanās rūpīgi izlasiet visu līgumu līdz beigām.

Kā jāatmaksā ātrais kredīts bez ķīlas internetā ?

Saskaņā ar LR likumdošanu jebkuram ir tiesības atmakasāt aizdevumu pirms noteiktā termiņa bez soda procentiem. Daudzi aizdevēji, kuru piedāvājumā ir patēriņa kredīts bez ķīlas to uzsver kā īpašu plusu, lai arī patiesībā, tā ir likumdošanas prasība. Lai atmaksātu kredītu vienkārši pārskaiti attiecīgo naudas summu uz kreditora bankas kontu, maksājuma uzdevumā norādot attiecīgo informāciju (klienta kods, līguma kods, citu informāciju, ko prasa kreditors). Pilnīgas drošības vārdā, ir vērts aizdevumu atmaksāt ne vēlāk kā 2 – 3 darba dienas pirms noteiktā termiņa beigām, sevisķi gadījumos, kad kredītņēmējam un kreditoram ir konti atšķirīgās bankās. Prakse liecina, ka kredīts bez ķīlas internetā reizēm sanāks dārgāks nekā plānots, jo klients nepārbauda, vai maksājums tik tiešām ir sasniedzis kreditoru. Neskatoties uz to, ka starpbanku maksājumi parasti notiek ļoti ātri, reizēm gadās aizķersanās un jūsu interesēs ir izdarīt visu, lai pasargātu sevi un savas intereses.

Kredīta procentu maksājumi

Sākotnēji jau norādījām, ka vairākos uzņēmumos jaunajiem klientiem ātrais kredīts bez ķīlas joprojām uz 1 mēnesei ir pieejams bez procentu maksājumiem. Ja vajadzīgs atkārtots kredīts bez ķīlas, ir vērts izvērtēt citas alternatīvas un ietaupīt uz komisijas maksas.

Tradicionāli ātrais kredīts tiek izsniegts ar likmi 10% – 20% apmērā, savukārt par līguma pagarināšanu uz 1 mēnesi ir jāmaksā no 12,5% – 30% mēnesī. Ja nauda tiek atmaksāta savlaicīgi, tad nav nepieciešamas ķīlas vai papildus nodrošinājums un variet to uzskatīt par draudzīgu aizdevumu. Soda sankcijas par saistību nepildīšanu šī tipa kredītiem ir ārkārtīgi augstas un var pārsniegt pat 1% dienā no neatmaksātās summas. Papildus tam, neatdodot parādus laicīgi aizņēmējam tiek sabojāta kredītvēsture, kas būtiski apgrūtina iespējas aizņemties jelkad tuvākajā nākotnē.

Kopumā ātrais naudas kredīts bez ķīlas internetā ir pieejams 10 – 20 minūtēs, bez procentiem un komisijas maksas. Aizņemieties atbildīgi.