Ātrais kredīts 500 eiro apmērā pašlaik ir pieejams bez ķīlas, taču ar procentiem. Maksimālā summa, ko īstermiņā var iegūt bez komisijas maksas ir ~ 250 eiro. Līdz ar Latvijas pāreju uz eiro, kredīts internetā tiek izsniegts citā valūtā, taču savu aktualitāti nezaudē.

Lai aizņemtos internetā Tev ir jābūt vismaz 18/20 gadiem, tīrai kredītvēsturei un oficiāliem, regulāriem ienākumiem. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Cik ātri kredīts 500 eiro apmērā tiek ieskaitīts manā bankas kontā ?

Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no tā, kāds naudas aizdevums ir izvēlēts. Situācijās, kad priekšroka tiek dota ilgtermiņa kredītam, ir iespēja iegūt krietni zemākas procentu likmes, taču līdz naudas saņemšanai paiet krietni ilgāks laiks (līdz 4 dienām).

No otras puses, izvēloties kādu no ātrajiem aizdevumiem Tu vari pretendēt uz kredītu 10 – 15 minūtēs. Klienti, kuriem ir bankas konts tajā pašā bankā, kur kreditoram saņem naudu pavisam ātri. Visiem pārējiem var nākties uzgaidīt ilgāk, jo naudas pārskaitījums tiek veikts starp divām, atšķirīgām bankām.

Vai es varu vienā uzņēmumā aizņemties divas reizes ?

Tradicionāli atkārtots interneta kredīts vienā uzņēmumā tiek piešķirts vienīgi tad, ja iepriekšējais aizdevums ir atmaksāts. Ja visu esi izdarījis saskaņā ar līguma nosacījumiem, nevajadzētu būt problēmām aizņemties atkārtoti. Daļa kreditoru papildus piekopj praksi katram klientam noteikt savu kredītlimitu. Piemēram, ja tavs aizdevuma limits ir 500 eiro, bet pagaidām esi aizņēmies tikai 200 eiro, tad jebkurā brīdī vari pieteikties vēl 300 eiro kredītam.

Katram klientam šajā variantā tiek piemēroti individuāli aizņemšanās nosacījumi, tādēļ labākais veids, kā noskaidrot patiesību ir vienkārši pajautāt.

Neskatoties uz iepriekš minēto, izdevīgākie aizdevumi internetā joprojām ir pirmais kredīts bez % maksas (skat. portāla sākumlapā), kas ļauj aizņemties uz 30 dienām bez komisijas procentiem. Aizņemies tagad un līgumā noteiktajā periodā atmaksā, cik paņēmi. Šis variants ir izdevīgs tiem cilvēkiem, kam kādu iemeslu dēļ ir vajadzīgs mini kredīts un ir 100% pārliecība par savām iespējām atdot aizdevumu savlaicīgi.

Ātro kredītu uzņēmumi Latvijā ir dažādi un katram no tiem ir savi noteikumi. Novēlam, lai izdodas atrast sev piemērotāko variantu. Izvērtējie savas finansiālās iespējas un maksātspēju rūpīgi. Aizņemieties atbildīgi.