Ātrais kredīts internetā palīdz, ja nedaudz pietrūkst līdz algai. Pirmais kredīts līdz 200 LVL ir bez komisijas maksas, tas nozīmē, ka jāatdod tikai tik, cik aizņemies. Tu vari saņemt bezprocentu kredītu pat uz vienu mēnesi, bez ķīlas, bez galvotāja, bez izziņām. Aplūko, kurš ātrais kredīts ir izdevīgākais. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Šobrīd kredītus internetā un ne tikai Latvijā ir tiesīgi izsniegt nedaudz vairāk kā 40 uzņēmumi, kas saņēmuši speciālo nebanku kreditētāju licenci, turklāt liela daļa ir lombardi un līzinga sabiedrības un tikdaži piedāvā reālus interneta kredītus. Vēl mazāk ir to aizdevēju, kas izsniedz pirmo kredītu bez % maksas, taču tas ir vienīgais no piedāvātajiem ātrajiem aizdevumiem, kas ir finansiāli patiešām izdevīgs. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šiem piedāvājumiem, aplūkojiet portāla atraiskredits.com sākumlapu.

Kurš ir izdevīgākais kredīts internetā?

Situācijās, kad vajadzīgs aizdevums, izdevīgākais kredīts internetā ir tas, kurš ir vislētākais un kuru iespējams saņemt visātrāk. Lai saņemtu kredītu vidēji ir nepieciešamas 20 minūtes, no kurām 2 – 5 minūtes ir vajadzīgas, lai Tu izpildītu visas nepieciešamās formalitātes, bet vēl 10 – 15 minūtes ir vajadzīgas aizdevējam, lai izvērtētu pieteikumu un pozitīva lēmuma gadījumā ieskaitītu naudu kontā. Savukārt vislētākais ātrais kredīts internetā ir tas, kurš tiek izsniegts bez komisijas maksas un, kuram vienlaikus ir viszemākā maksa par kredīta pagarināšanu. Pēdējo faktoru parasti reti, kurš ņem vērā, jo nemaz neaizdomājas, ka varētu būt vajadzīga līguma pagarināšana un galarezultātā daudziem sanāk pārmaksāt vairākus desmitus vai pat simtus latu.
Kredīti ir pieejami internetā gan agri no rīta, gan vēlu vakarā. Atsevišķi kreditori ir gatavi izsniegt aizdevumu pat plkst. 7.00 no rīta vai neilgi pirms pusnakts, taču vairumā gadījumu tie tiek izsniegti no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00. Ja jau iepriekš ziniet, ka papildus naudas kredīts būs nepieciešams agri no rīta, piesakieties kredītam iepriekšējā vakarā vai naktī, tādējādi naudu saņemsiet tieši tad, kad nepieciešams.

Kurš var pretendēt uz kredītu internetā?

Kredītu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs, kas ir sasniedzis 18 gadu vecumu un spēj izpildīt divus galvenos kritērijus – 1) regulāri ienākumi un 2) laba kredītvēsture. Regulāri ienākumi nozīmē,  ka katru mēnesi oficiāli ir jāsaņem vismaz 180 LVL, savukārt tīra jeb laba kredītvēsture nozīmē, ka iepriekš nevar būt bijuši kavēti kredītmaksājumi vai parādsaistības.

Teorētsiki izņēmums varētu būt situācija, kad kredītsaistību pārkāpums ir noticis sen, bijis neliels un ir ticis nokārtots saprātīgā termiņā. Ne visi uzņēmumi pieļauj šādus izņēmumus, tādēļ, ja uz tevi attiecas šis ierobežojums vari apsvērt iespēju mēģināt pieteikt kredītu internetā pie vairākiem aizdevējiem, taču nedari to vienlaicīgi.

Kādas ir procentu likmes?

Pirmais ātrais kredīts internetā ir bez komisijas maksas (0%), taču maksa par aizdevuma pagarināšanu variē robežās no 12,5% līdz 30%. Savukārt, ja gribi saņemt atkārtotu kredītu tajā pašā uzņēmumā, tad arī par to ir jāmaksā komisijas maksa, kas sākas no 10% un var pārsniegt 26% mēnesī. Soda sankcijas par saistību nepildīšanu var pārsniegt pat 1% dienā no neatmaksātās summas, tādēļ ir vērts problēmu gadījumā vienmēr meklēt abām pusēm pieņemamu risinājumu, nevis izlikties, ka tas uz tevi neattiecas.

Kā atmaksāt kredītu

Kredītu var atmaksāt internetā jebkurā brīdī, kaut vai nākamajā dienā, taču, lai iegūtu sev lielāku rīcības brīvību, aizņemoties norādiet, ka kredīts nepieciešams uz 30 dienām. Tas palielinās iespēju izvairīties no nepieciešamības pagarināt kredītu. Aizdevumu iespējams atmaksāt bez soda sankcijām pirms līguma darbības beigām un brīdī, kad to dari, ir svarīdi ievērot precizitāti. Vārds, uzvārds, klienta un līguma numurs, kreditora konta numurs un citas detaļas, tām visām ir jābūt precīzām, lai maksājums sasniegtu savu īsto adresātu.

Atbildīga aizņemšanās

Tu un vienīgi Tu esi atbildīgs par saviem lēmumiem un saviem dzīves apstākļiem. Ātrais kredīts internetā var sniegt palīdzību ārkārtas situācijā, kad nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, taču, lai tas būtu izdevīgs darījums, tev ir jāpilda savas saistības savlaicīgi. Pretējā gadījumā tas būs ļoti dārgi. Aizņemies atbildīgi.