Liepāja lielā mērā balstās uz Liepājas Metalurgu, līdz ar to arī nav nekāds brīnums, ka pārmaiņas, kas skar šo uzņēmumu tiešā vai pastarpinātā veidā ietekmē jebkuru Liepājas iedzīvotāju. Kreditoru kluba kredīts Liepājas Metalurga glābšanai sniedz atbalstu, taču nevar palīdzēt visiem uzņēmuma darbiniekiem un liepājniekiem. Šajos apstākļos īstermiņa palīdzību var sniegt ātrais kredīts. Aizņemšanās nosacījumi paredz, ka ātrais kredīts līdz 200 Ls uz laiku līdz 1 mēnesim ir pieejams bez komisijas maksas (0%). Atmaksā, cik paņēmi. Labāko kredīta piedāvājumu vari atrast  portāla sākumlapā.

Kurš kredīts Liepājā ir visizdevīgākais ?

Mūsdienās nav būtiska atšķirība, vai vajadzīgs kredīts Liepājā, Rīgā, Ventspilī vai Daugavpilī. Internets sniedz iespēju aizņemties dažās kredīts liepājāminūtēs, neatkarīgi no atrašanās vietas. Nav vajadzīga ķīla, galvotājs vai papīra izziņas. Interesanti, ka šobrīd dažos uzņēmumos ir pieejams pat naudas kredīts bez darba vietas pārbaudes. Šo piedāvājumu var skaidrot divējādi – (1) Latvijā ir daudzi cilvēki, kas strādā nelegāli, bet ir spējīgi atmaksāt arī lielus aizdevumus, (2) aizdevēji cer, ka neliels ātrais kredīts tiks atmaksāts jebkurā gadījumā (tuvinieku atbalsts). Kopumā aizdevēju motivācija nav zināma, taču ir svarīgi pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtēt savas vajadzības un spēju atmaksāt aizņēmumu noteiktajā termiņā.

Vajadzības gadījumā kredīts Liepājā ir pieejams arī lombardos. Lai arī lombardu skaits Liepājā ne tuvu nav tik liels kā Rīgā, tomēr, ja vajadzīgi kredītu aizdevumi Liepājā, tad lombardi ir vienkāršākā izvēle. Protams, tas būs neērtāk un, iespējams, arī dārgāk nekā piedāvā ātrie kredīti vai patēriņa kredīti, taču ne visiem ir vajadzīgi interneta aizdevumi (nauda 15 minūtēs). Papildus tam jāņem vērā, ka, ķīla lombardā kalpo kā nodrošinājums un sliktākajā gadījumā tiek zaudēta pati ķīla. Ātrie kredīti turpetim prasa daudz lielāku atbildības līmeni. Ja saistības netiek pildītas, aizdevējs ir tiesīgs pieprasīt soda naudu, kuras apmērs var pārsniegt pat vienu procentu dienā.

Kādas ir alternatīvas ?

Cilvēkiem ar sliktu jeb negatīvu kredītvēsturi un vienlaikus arī bez darba vietas, aizņemties bez ķīlas ir daudz sarežģītāk. Tieši kredītvēsture ir tas faktors, kas visvairāk nosaka, vai aizņēmums tiks piešķirts vai atteikts. Viens no risinājumiem šajos apstākļos ir kredīts pret auto ķīlu, ko var saņemt 1 dienas laikā. Auto ieķīlāšana noris tikai uz papīra, kas ļauj turpināt lietot auto un saņemt pat 90% no auto vērtības uz laiku līdz 5 gadiem. Varam secināt, ka Liepājas ekonomiskā situācija un darbs Liepājā lielā mērā neko nemaina. Kredīts Liepājā ir pieejams tāpat kā jebkurā citā Latvijas pilsētā, sevišķi, ja izlemjat pieteikties aizdevumam internetā. Aizņemieties atbildīgi.