Kad parādās vēlme dzīvot labāk jau šodien, kredīts mājas vai dzīvokļa iekārtošanai var palīdzēt padarīt mājvietu patīkamāku un krāšņāku. Atkarībā no tā, cik liels papildus finansējums ir vajadzīgs, noderīgi var būd dažādi kredītu aizdevumi. Praksē vispieprasītākais joprojām ir ilgtermiņa patēriņa kredīts, kas sniedz iespēju aizņemties līdz pat 7000 Ls bez ķīlas uz laiku līdz 5 gadiem.

Kā iegūstams naudas kredīts mājas vai dzīvokļa iekārtošanai internetā ?

Mūsdienās nevienam vairs nav vajdzīgs pavadīt stundām ilgi banku filiālēs, stāvot rindās un atbildot uz n-tajiem banku darbinieku jautājumiem. Šobrīd daudzi kreditori sniedz iespēju pieteikties kredītam internetā. Tas ļauj ietaupīt laiku, nervus un naudu. Ja saņemtais piedāvājums apmierina, parakstiet līgumu un gaidiet naudu savā kontā. Ērti, vienkārši, izdevīgi. Kopumā, lai saņemtu naudas aizņēmumu internetā ikvienam ir jāveic sekojošas darbības:

  • salīdziniet visus kredītus (iespēja ietaupīt);
  • aizpildiet pieteikuma anketu;
  • sagaidiet kredīta piedāvājumu; 
  • saņemiet naudu 

Pieteikšanās kredītam uzņēmumos, kas aizdod virs 1000 ls – 1500 ls parasti ir bez maksas. Komisijas maksa par aizdevuma noformēšanu ir jāmaksā tikai tajos gadījumos, kad tiek parakstīts līgums, līdz ar to ir vērts pieteikties aizdevumam kaut vai tikai tādēļ, lai noskaidrotu savas pašreizējās aizņemšanās iespējas.

Kādēļ izvēlēties kredītu mājokļa labiekārtošanai ?

Pašreizējā ekonomiskajā situācijā vien retais Latvijas iedzīvotājs ir spējīgs iegādāties jaunu mājokli. Interesanti, ka vēl līdz 2008. gadam daudzi apskauda tos, kas bija paņēmuši kredītu un dzīvoja jaunos mājokļos, taču pēc krīzes viss mainījās. Ieguvēji bija tie, kas baidījās, nevēlējās vai vienkārši nepaspēja paņemt dzīvokli vai māju kredītā. Liela daļa no tiem, kas ņēma hipotekāro kredītu vēlāk zaudēja darbu un tagad ir spiesti dzīvot ārzemēs, lai nosegtu kredīta maksājumus. Otra grupa, kas bija nogaidošāki savukārt tagad var izmantot iespējas, ko piedāvā kreditori, lai uzlabotu savu dzīves telpu. Pašlaik daudzi Latvijas iedzīvotāji dzīvo īrētās mājvietās un tikai salīdzinoši nedaudzi laimīgie ir saņēmuši mājvietu mantojumā vai vienkārši dzīvo pie vecākiem. Protams, vienmēr būs cilvēki, kas ar savām zināšanām, izveicību un sakariem spēs iekārtoties labākos darbos un līdz ar to arī pelnīt vairāk. Šie cilvēki arī šobrīd var nopirkt jaunu dzīvokli vai māju, taču tā ir salīdzinoši neliela sabiedrības.

Mūsdienās stabilitāte ir kļuvusi par gluži vai svēto grālu. Visi to vēlas, taču tā ir nesasniedzama. Kādēļ pirkt jaunu īpašumu kredītā, ja daudz lētāk var iekārtot veco, to vienkārši renovējot vai uzlabojot. Nav obligāti nepieciešams kapitālais remonts, var pietikt ar kosmētisko remontu un jaunām tapetēm vai grīdas pārkrāsošanu. Pat daži jauni skapīši virtuvē var likt mājvietai izskatīties gluži savādāk. Kredīts dzīvokļa vai mājokļa iekārtošanai var būtiski palīdzēt piepildīt savu sapni ātrāk ar salīdzinoši nelieliem kapitālieguldījumiem. Jauns dzīvoklis vai māja maksā no 700 eiro kvadrātmetrā, bet mājokļa labiekārtošana ir vairāk kā piecas reizes lētāka. Aizņemieties atbildīgi.